Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy az országn...

Hogy lehet az, hogy az országnak annyira "rossz", de közben mégis 3-szor választották meg sorban a Fideszt, és 4-szer összesen?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom szoktam hallani a dolgokat, hogy nyugdíjasok, rémült/agymosott/birka emberek, és a krumplisok és a többi.... na de kérem szépen, ha ez annyira rossz, és az emberek jobbra vágynak, mert a Fidesz csúnya gonosz, és a legrosszabb dolog akkor hogy lehet hogy választást nyertek eddig múltévben meg "2/3"-dal? Tudom csalás, meg jogállamiság meg a többi marhaságot levéve. A nyugdíjasokra kitérve érdekes, hogy számomra a legtöbb nyugdíjas inkább a DK felé húz, sok fiatal a Momentum felé vagy esetleg a Jobbik felé. Nem lehet ráhúzni a lepedőt hogy bizonyos korosztály csak erre, vagy arra a pártra szavaz. A lényeg, hogy ha annyira rossz nekünk, és az ellenzékkel mi csakis nyerhetünk, miért nyert sorba 3-szor is a Fidesz, és miért fog valószínűleg most 4.-re is nyerni?

2021. okt. 14. 00:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen a hetesnek van igaza. Az ország nagyobbik része nem akarja a fideszt, de a választási törvény azoknak kedvez, akik a legtöbbet szerezték - függetlenül attól, hogy hány választásra jogosult állampolgár él z országban. Innen pedig már csak egy lépés van hátra: az rivális pártokat szétforgácsolni, hogy a választáskor továbbra is az abszolút többség maradhassanak a fideszesek.
2021. okt. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%

9


Nem vagyunk buták!


Csak a választási rendszer teszi lehetővé, hogy a kormány újra és újra az ország népének képébe röhöghessen!

2021. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
28%
De, a magyarok 2/3-a buta fideszes.
2021. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem mi a gond a választási rendszerrel? Több szavazó=győzelem ez ennyi akárhogy is tesszük ide-oda. Ha 500 ezren szavaznak x pártra míg csak 450-en y-ra akkor az x nyer. Magyarán nincs elég ellenzéki szavazó, mert több embernek jó a mostani helyzet. Erre akartam kilyukadni ezt nehéz lenne megmagyarázni.
2021. okt. 14. 11:02
 15/17 anonim ***** válasza:
46%

A fidesz 2/3al uralkodik, pedig az 50%-ot se érte el.


1. FIDESZ–KDNP (49,27 százalék, 2 824 206 szavazat)


1 felesért megveszik a csórók szavazatát, ha máshogy nem megy akkor zsarolással stb stb. Sok ideig lehetne sorolni

2021. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 Az elment szavazóknak a 2/3-a aki meg nem ment el az tudjon rá, hogy így járt. Az hogy az összes szavazóképes embernek nincs meg a 2/3-a az egy dolog :D de ők nem is szavaztak ergo le vannak szarva
2021. okt. 14. 11:47
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

A 2/3 fele nyugdíjas, falusi buta vagy focib*zi, a többi migráns mániás analfabéta.

Sikerült mozgósítani a legalját.

2021. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!