Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, miért vannak...

Nem értem, miért vannak annyira kiakadva a három 15 éves lány elzárásán? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



hetek óta zengi a média, hogy egy zsömléért is elzárhatnak ezentúl. De értitek, ha egy kiflit lop el mert annyira éhes, akkor még az sem zavar,hogy cigány, akkor valóban sajnálom.


De ezek a lopások többségében mind haszonélvezeti cikkekről szólnak. napszemüveg, kávé, cigi, pia, most meg bizsu, 10e Ft értékben ami azért nem egy zsömle vagy kifli érték.



most itt ez a cikk, nem bírom a fideszt, de nagyon örülök ennek a döntésnek (igaz cigányok esetében még kevés, mert a dutyi nekik edzőterem).


most egy iszonyú fontos ponthoz érkeztünk. kitart e a döntés mellett, vagy visszakozik. ha visszavonja enyhíti stb ezt a törvényt, akkor segget csinál a szájából és elcseszi.


Kellett egy (és még majd pár) ilyen eset ahol sírnak rínak a tolvajok meg hisztiznek, és ez elrettentés lesz a sok p.cs elkényeztetett elcseszett gyereknek.


ez a pszichiátriás téma is. röhejes. majd pont sajnálni fogom. tipikus példája amikor az elkényeztetett gyerek hirtelen 180 fokos fordulatban kapja a való életet, erről valójában nem a gyerek tehet ez igaz, hanem az aki(k) hagyta(k) idáig fajulni, de valahol el kell kezdeni és nincs idő 10 évre, hogy lassan haladjunk. nem halt meg senki. túlélik, pont leszarom, hogy a suliban majd ujjal mutogatnak rájuk.


én is loptam egyszer többed magammal gyerekként. lebuktunk. meghurcoltak, szar volt. vagy 1 évig mutogattak rám, viccelődtek, stb. túléltem. tudom, hogy én tehettem róla, azóta jobb ember lettem, és azok is akik okultak a hibámból és a büntetésemből.


2010. szept. 3. 13:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
37%
15 éves lányokat nem kéne bebörtönözni napokra, ilyen hülyeség miatt. Bírságot adnék nekik. De fogva tartani őket...
2010. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 bumbi02 ***** válasza:
72%

Egyikük sincs rászorulva ilyesmire, de hát ilyesmin majdnem minden fiatal átesik, nem értem, miért kell gyerekekkel így bánni.”


na ezen akadtam ki.. mi az h minden fiatal átesik rajta?? lassan 18 vok, még életembe meg se fordult a fejembe h lopjak..

amugy igen kérdezővel egyetértek h teljesen más h ha kiflit lopnának, valószinüleg akkor nem is tartják benn öket.. csak amikor vki tleg heccből vagy szórakozásból lop az szánalmas, meg is érdemlik h benn tartsák őket le szoknak róla legalább..

2010. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
18%

"én is loptam egyszer többed magammal gyerekként. lebuktunk. meghurcoltak, szar volt. vagy 1 évig mutogattak rám, viccelődtek, stb. túléltem. tudom, hogy én tehettem róla, azóta jobb ember lettem, és azok is akik okultak a hibámból és a büntetésemből."


Ha már ennyiből megtanultad a leckét, akkor elárulnád, hogy szerinted mégis mi szükség van arra, hogy 2 napra bezárjanak kislányokat?! Ráadásul még épkézláb felvilágosítást sem adtak a szülőknek...sőt még meleg ruhát sem kaphattak...undorító, de hát a mi Szent Viktátorunk hatalma nő...

2010. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 bumbi02 ***** válasza:
53%

nem szeretem a fideszt de ez egy jó intézkedésük volt...


hosszu távon látszani fog.. vissza fogja fogni a fiatal korú lopások számát... szted ez a2 csaj a jövöben valaha csak eszébe is veszi hogy lopjon?? dehogy...szerinted azok akik látták ezeket, hallottak róla, gondolnak rá h lopjanak?? nem hinném... az elrettentés jó büntetés..

az meg a másik h egyáltalán minek loptak??

2010. szept. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

"Ha már ennyiből megtanultad a leckét, akkor elárulnád, hogy szerinted mégis mi szükség van arra, hogy 2 napra bezárjanak kislányokat?!"


első alkalom volt, hogy loptam. ezek a lányok valszeg nem először tették, ahogy mások is említették. ezenkívül velem ez kb 10 vagy több évvel ezelőtt történt. akkoriban más idők voltak. én nem voltam úgy elkényeztetve, hogy egy kis bezártságtól pszichiátriára kerüljek. ismerem az ilyen kis p.nákat. ha nincs komolyab következmény vagy kemény fellépés, akkor elröhögik az egészet.

2010. szept. 3. 22:08
 16/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát...lehet többet nem fognak lopni,még játszásiból sem!
2010. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%

Na most akadtam ki,hogy a linket elolvastam.

Az egyika anyuka ,hogy minden gyerek átesik ezen.

Hát lehet,hogy az ő korcs utódai igen,de más gyereke nem.

Arról nem is beszélve,hogy jólszituált anyuka abba gondoljon bele,hogy a drága kölke miatt akár 50000 ft fizetést is hazavihetett volna az eladó...

Az anyát is rendesen büntetni kelllene,aki így gondolkodik.

Akkor meg "rendes"család sumákol,hazudozik az iskola felé....jellemtelen bagázs,igenis megérdemelték.

2010. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

utolszó-

Teljesen egyetértek jól mondod!Meg a többiek is!

2010. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Gyerekként én is belementem hülyeségekbe áruházi lopás kis értékben haverral pár óra fogdán meghozta gyorsan az eszünket. :) Szóval teljes mértékben támogatom.
2010. szept. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
59%
lopni nem kötelező! ennyi!
2010. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!