Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem, miért vannak...

Nem értem, miért vannak annyira kiakadva a három 15 éves lány elzárásán? Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]



hetek óta zengi a média, hogy egy zsömléért is elzárhatnak ezentúl. De értitek, ha egy kiflit lop el mert annyira éhes, akkor még az sem zavar,hogy cigány, akkor valóban sajnálom.


De ezek a lopások többségében mind haszonélvezeti cikkekről szólnak. napszemüveg, kávé, cigi, pia, most meg bizsu, 10e Ft értékben ami azért nem egy zsömle vagy kifli érték.



most itt ez a cikk, nem bírom a fideszt, de nagyon örülök ennek a döntésnek (igaz cigányok esetében még kevés, mert a dutyi nekik edzőterem).


most egy iszonyú fontos ponthoz érkeztünk. kitart e a döntés mellett, vagy visszakozik. ha visszavonja enyhíti stb ezt a törvényt, akkor segget csinál a szájából és elcseszi.


Kellett egy (és még majd pár) ilyen eset ahol sírnak rínak a tolvajok meg hisztiznek, és ez elrettentés lesz a sok p.cs elkényeztetett elcseszett gyereknek.


ez a pszichiátriás téma is. röhejes. majd pont sajnálni fogom. tipikus példája amikor az elkényeztetett gyerek hirtelen 180 fokos fordulatban kapja a való életet, erről valójában nem a gyerek tehet ez igaz, hanem az aki(k) hagyta(k) idáig fajulni, de valahol el kell kezdeni és nincs idő 10 évre, hogy lassan haladjunk. nem halt meg senki. túlélik, pont leszarom, hogy a suliban majd ujjal mutogatnak rájuk.


én is loptam egyszer többed magammal gyerekként. lebuktunk. meghurcoltak, szar volt. vagy 1 évig mutogattak rám, viccelődtek, stb. túléltem. tudom, hogy én tehettem róla, azóta jobb ember lettem, és azok is akik okultak a hibámból és a büntetésemből.


2010. szept. 3. 13:42
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem sajnálom azt a 3 idi'ta kiscsajt de ennek az elzárásnak nincs értelme. Most megijedtek de pár nap múlva röhögve beszélnek majd róla, lehet majd mivel hencegni.

Pár hónapos kemény közmunkának lenne értelme.

2010. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!