Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volt értelme a 2010-es kormány...

Volt értelme a 2010-es kormány váltásnak?Vagy maradt minden ugyanúgy azóta is?

Figyelt kérdés
Emlékszem a Gyurcsány kormány alatt is ugyanazokat hallottam több embertől is mint most.Hogy aki akar az talál munkát,nincs itt szegénység,a bevásárlóközpontok parkolói tele vannak autókkal,van pénzük az embereknek,ki lehet menni külföldre,tanulni kell és jól lehet keresni.Most 15-20 évvel később ugyanezeket hallom.De ha már Gyurcsány alatt is minden rendben volt mint most,mi szükség volt 2010-ben a kormányváltásra?Mi értelme volt?

2021. nov. 10. 18:50
A kérdező szavazást indított:
Volt értelme 2010-ben kormányt váltani
Nem volt értelme 2010-ben kormányt váltani,maradt minden úgy ahogy volt
Jobban jártunk volna ha nincs 2010-ben kormányváltás,most jobban élnénk
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

A tényeket totálisan figyelmen kívül hagyó, hazug, ostoba állítás,

értelmetlen kérdésbe csomagolva.

Ne akard a saját bőrödön tapasztalni, hogy milyen volt 2002-től 2010-ig.

Maga a nyomor, szó szerint, a megfélemlítés, a terror a hab volt a szartortán.

2021. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 De én azt tapasztaltam hogy ugyanolyan volt a hangulat mint most.Én a Gyurcsány kormány alatt is felnőtt ember voltam Már.Sokaknak jó volt az a rendszer.Úgy ahogy a mostani is sokaknak megfelel.
2021. nov. 10. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
#1: A forint valahogy megis erosebb volt.
2021. nov. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Ki az aki azt mondja, hogy jobb volt Gyurcsány idejében? 🤣
2021. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
26%
Gyurcsány elképesztő vehemenciájával és böszmeségével arról van meggyőződve, hogy nála van a bölcsek köve, amit egy kis térnyi nyugdíjas talán be is vesz, de hála Istennek a magyar társadalom döntő többsége átlát a szitán! Pontosan tudjuk sokan, hogy ennek az embernek az ámokfutó kormányzása hova is vezette az országot: szinte a teljes vesztünkbe, az afrikai országok megalázó sorába (IMF..), a szabad rablásba, undorító szemkilövetésekbe.. Míg a szomszédjaink növekedtek, gyarapodtak, gazdagodtak, addig nálunk a teljes iránytalanság, fejetlenség, kapkodás, lacafacázás jellemezte az országot, az emberek elvesztették a hitüket, mert egy erkölcsileg bukott, hazug ember kormányozta az országot.. Kilátástalanság, hazugságok hazugságok hátán, túlkapások, az ország módszeres lerablása, megalázása… Ez (volt) sokak Magyarországa! Ez Gyurcsány Magyarországa! Nem kérünk belőle!
2021. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

"Minden sokkal jobb lett azóta: megtanultuk jobban utálni a másikat, fekete bárányokat kinevezni nemcsak a politikában, hanem a hétköznapi életben, jobban megy az ügyeskedés sokaknak, örülünk az egyen hirdetéseknek-plakátoknak, amik az utcákon vannak, és végre, ismétlem végre:

Van egy szuper ügyes mintája a társadalomnak, akit követni érdemes. Nem Mark Elliot Zuckerberg-re gondolok..."

2021. nov. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Gyurcsányt nem szabad visszaengedni, elég volt egy elkúrás, nem kérünk még egyet.
2021. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!