Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltás ellenesek, oltás szkepti...

Oltás ellenesek, oltás szkeptikusok, Bill Gates/háttérhatalom szkeptikusok! Ti MIND a Fidesz ellen fogtok szavazni 2022-ben?

Figyelt kérdés

Csak a Fidesz az aki képes lenne bevezetni a kötelező oltást. Márki-Zay Péter megmondta, hogy nem lesz kötelező soha nála, csak ajánlani fogja. A Mi Hazánk meg egyenesen oltásellenes, háttérhatalom ellenes.

Szóval, még azok az oltást nem akarók is a Fidesz ELLEN fognak szavazni, akik esetleg ezidáig Fideszesek voltak, Stop-Soros, Stop-Karácsony, Stop-Seggem lyuka hívők voltak, de a kötelező oltás veszélye miatt, most faképnél fogjátok hagyni a Fideszt?



2021. nov. 24. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen, 90%-ban.
2021. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Az oltások erőltetését nem felejti el senki.
2021. nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én nem vagyok oltásellenes, és be is vagyok oltva, mégsem fogok a Fideszre szavazni. Amúgy nem erőlteti. Ausztriában már kötelező. Nálunk a kutyát sem érdekli, hogy be vagy-e oltva.
2021. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Álmodik a nyomor. Amúgy a moslék legalább annyira oltáspárti.
2021. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ausztriában rohadtul nem kötelező az oltás, csak a Fidesz média harangozta be. Kijárási korlátozás van, úgy hogy az ottani állam eltart mindenkit.
2021. nov. 24. 17:43
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

#5: Ausztriában februártól viszont kötelező lesz.

Én az ellenzékre fogok szavazni, de nem azért, mert nem teszik kötelezővé az oltást (amiben egyébként nem is vagyok biztos). Ha az ellenzék oltásellenes lenne, akkor nem szavaznék rájuk.

2021. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

hát jah.

azért elég lényegi különbség, hogy otthon maradsz és kapod a fizud 80, vagy akár 100%át.

ha boltod van nem kell fizetni a bérleti díját és szintén kapsz az államtól fizetést.


vagy otthon vagy, nem kapsz pénzt, ha táppénzre mersz menni kirúgnak, vagy levonják a fizud felét, miközben már tavaly szinte mindenkit visszajelentett a cége minimálba és akkor ez után jár az 50-60% tp.

ha vállalkozó vagy és önki bérleményt bérelsz akkor zárás alatt bevétel nélkül fizess ugyanúgy mintha nyitva lennél.


szóval nem mindegy mert ausztriában kényelmetlenséget jelent.

magyarországon meg éhezést, rezsi ki nem fizetést, akár kilakoltatást jelent a játék.

2021. nov. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Az egyetlen covidiktatúra-ellenes pártra, a Mi Hazánkra fogok szavazni.
2021. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
#8: Ők majd bevezetnek egy más típusú valódi diktatúrát, szuper lesz...
2021. nov. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A Fidesz üzletet csinált ebből is.ha annyira érdekelte volna mások élete,akkor a milliárdokért behozott tesztek,most nem megsemmisitésre jutottak volna,100 milliókért.

Ezért jutalmaznom kellene őket?

2021. nov. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!