Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megteheti ezt egy tanár?

Megteheti ezt egy tanár?

Figyelt kérdés

Homoszexuális vagyok, 16 éves, 10. osztályos. Egy éve van párom, akivel boldog párkapcsolatban élünk. Az osztálytársaim is tudnak róla, nagy részük jól áll hozzá.


Egyik nap a szünetben az osztályfőnök is ott volt a termeben, és meghallotta, ahogy egy osztálytársammal arról beszélek, hogy mit akarok venni a páromnak karácsonyra (új motorosruhát, mert a motorozás az élete).


Erre az osztályfőnök rámszólt, hogy iskolában vagyunk, ilyenekről ne beszéljek itt, főleg 18 éves kor alatt. Pedig semmi 18+-os nem volt abban, amit mondtam.


Tényleg megteheti ezt? Az osztályfőnök maga bezzeg sokat mesél a feleségéről meg a gyerekeiről az osztály előtt. Nem érzem igazságosnak ezt.



2021. nov. 28. 12:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%
Meg teheti, de nem kell vele foglalkozni. Fiatal vagy, de nem kis baba. 18 évesnek legálisan is lehet kapcsolata és természetes.
2021. nov. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%
*18 év alattinak
2021. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%
Sztem a tanár csak feltékeny volt, mert neki nem ő nem bírná kifizetni a fizujából
2021. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
SZerintem ez a kérdés bőven nem olyan durva, hogy kamunak kelljen hinni. Mellesleg a hatos meg olyan hülyeséget ír, hogy általános iskolásként, pedig 16 évesen már gimis az ember, jó esetben. -.-
2021. nov. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
88%

Sajnos megteheti... ne foglalkozz vele. Ha van merszed, akkor kérdezd meg, hogy miért csitított le. Sokra nem mész vele, de néha jól esik kiadni magadból azt, ami zavar.

Az is lehet, hogy kicsit félreértette a bőrszerkó használatának a helyszínét. :D

2021. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!