Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy egy férfit,...

Támogatnátok, hogy egy férfit, aki transzneműnek vallja magát engedjék be a női mosdóba?

Figyelt kérdés

Ez itthon történt:


[link]



2021. dec. 3. 15:48
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%

#8 Ez annyiból nem releváns, hogy oda az megy, aki akar. Munkahellyel nem ez a helyzet.

Az más kérdés, hogy lehetne egy piszoár a férfiaknak, és külön közös fülkés mosdó, amit a használó magára zár, és mindegy ki zárja magára a szomszéd fülkét. A mai magyar mentalitásba ez nem fér bele, és még nem jártam olyan országban, ahol ezt alkalmaznák.

2021. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
83%
Ez a téma egy gumicsont...
2021. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
60%

A szexuális orientáció nem határozza meg a nemed.


Amúgy meg:

Állva akar pisilni: férfi wc

Ülve akar pisilni: női wc


Szubjektíven meg én mint férfi nem örülnék ha a klotyóban ilyen transz-izékkel kéne együtt pisilni a piszoárnál. Menjen be az ajtósba, csukja magára, intézze ott. Az a kutyát nem érdekli, hogy ott bent hogy és mivel csinálja.

2021. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
86%
Én meleg pasi létemre ülve pisilek, mert anyám, illetve lengyel nagynéném erre nevelt, eléggé magas nővésű emberként, hogy ha állva pisilek, akkor pisis lesz az egész wc...
2021. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
19%
Jo lenne gyütt wécézni a nőkkel, nagyon élvezném. :)))
2021. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
95%
#15 Ha mindketten magatokra zárjátok a fülkeajtót, akkor mit élvezel? ha mást csináltok, az már nem vécézés.
2021. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
23%

Ennyi erővel ha egy pedo kitalálja, hogy ő gyereknek érzi magát, hogy kijátssza ezt a túlérzékenyített PC balos, libsi LMBTQP világot akkor engedjék be a gyerek mosdóba..?


Vagy ha én kutyának érzem magam akkor a kutya kenelbe?

2021. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
30%
Egyszerű. Ha pöcse van, akkor férfi vécé, ha pinája, akkor női vécé.
2021. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
40%

Egy férfi aki nőnek képzeli magát miért mehetne női öltözőbe ?

Én nem engedném, ugyanakkor annyira ritka az ilyen eset,hogy tulajdonképpen leszarom.

2021. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
25%
Én szívesen bemennék a női mosdóba heteró férfiként.
2021. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!