Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy egy férfit,...

Támogatnátok, hogy egy férfit, aki transzneműnek vallja magát engedjék be a női mosdóba?

Figyelt kérdés

Ez itthon történt:


[link]



2021. dec. 3. 15:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy komolyan érdekel, hogy mégis hova kellene mennie budira a transznemü munkavállónak, ha se a nöi, se a férfi WC nem jön szóba. Hozzon bilit? Vagy üljön a cserepes virágra?
2021. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
Orvoshoz.
2021. dec. 6. 08:45
 33/38 anonim ***** válasza:
67%
Orvosnal valoszinuleg mar volt, hiszen barmilyen transzegeszsegugyi kezeleshez 2 db orvosi szakvelemenyre van szuksege. :)
2021. dec. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
86%

#29:


Csak az a probléma, hogy Amerikában volt olyan eset, hogy egy transznő női öltözőbe ment egy fürdőben. Tüntettek is ez ellen páran, akiket az Antifás csürhe megtámadott ezért. Egy másik eset volt, hogy transznőt börtönbe zártak nők közé, és teherbe ejtette őket. Tehát nagyon is valós esély, hogy ezzel visszaéljenek. Csak sok a naiv ember, aki nincs vele tisztában, milyen aljas emberek is vannak. Az biztos, hogy ha valakinek férfi nemi szerve van, az ne menjen be női vécébe, de biztos vagyok benne, hogy ezt a nők is így gondolják.

2021. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
80%
#34, igy van, a huvellyel rendelkezo, szoros, szakallas, kopasz transz ferfiak meg menjenek a noi mosdoba oltozobe, hiszen biologiailag nok es noi nemi szervuk van 🤣 Szerintem egy atlag not egy transz ferfi jobban zavarna, mint egy transz no
2021. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
41%

#35:


Te hülye vagy, ha azt hiszed, hogy a nők elviselik, hogy valaki farokkal menjen be hozzájuk öltözni. Mindenesetre az én kislányommal nem fog egy "transznő" farokkal együtt öltözni. Te rohadt perverz!

2021. dec. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, havonta jarok uszodaba, ha zavar, ne gyertek hetvegente, mert altalaban akkor szoktam menni.
2021. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha farka van, férfi mosdó, ha p*nája, női mosdó. Nem olyan bonyolult ez. Az a kérdés irreleváns, hogy most nő, férfi, transz, vagy helikopter. Könyörgöm, éveken keresztül a nők és a férfiak egy helyen dolgoznak, egy teremben, egymás mellett. Árulja már el nekem valaki, hogy az a kb 40 éves nő vagy férfi mi az istentől tart, mi fog történni vele a wcben, ha egy transz is ott végzi el a dolgát. Még egyszer mondom, transz és nem egy szexista állat. Ha egyáltalán bent van a mosdóban, amikor más is.

Persze, legyenek külön női és férfi mosdók, mert mondjuk nő létemre nem szeretnék szembemenni egy piszoár előtt áló férfivel, aki éppen pisil, de egy női mosdóban a fülke mögött ki a jóisten kíváncsi rá, hogy a másik mellette mit csinál? Nem tudom, hogy mi lesz ezzel az országgal, ha olyan dolgoktól is félnek az emberek, aminek a veszélye nem is fenyeget.

(Elárulom, nem kell ahhoz férfinak lenni, hogy két ember kielégítse magát a wcben, csak mondom.)

2022. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!