Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mániákus oltásimádók és...

A mániákus oltásimádók és oltásellenesek miért csinálnak politikát még Kóbor János halálából is? Nem érzik, hogy ez gáz ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 17:24
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván reagálnak erre az emberek, ki így, ki úgy, ez természetes.
2021. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
69%

Sajnos az.


Szerencsére én az oltatlannal és oltottal is simán elbeszélgetek, egyikkel se teszek különbséget, így kéne másnak is. 😼

2021. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
14%
Mondjuk lehet jogy a rossz WHO protokoll a hibás ami arra van kifejlesztve hogy még véletlen se nyerj evvel szemben.
2021. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz, mert rengeteg ember belehal az oltásellenességbe (vagy megöl másokat). Ebből lehet(ne) tanulni. De ezek az idióták még az anyjuk halálából sem tanulnának.
2021. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
79%
miért lenne gáz. Kóbor azt mondta, majd a szervezete megoldja. nem jött össze. az oltásellenes Csollány pedig lélegeztető gépen van. neki sem jött össze. engem nem zavar ha valaki nem akar oltást. csak akkor ne terhelje az egészségügyet. kérjen Gödénytől segítséget, vagy győzze le maga a vírust, ahogy tudja. de nem, és közben még terjeszti is a hülyeséget
2021. dec. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
74%
még hányan haljanak meg, hogy az oltásellenesek észbe kapjanak?
2021. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 peca1000 ***** válasza:
61%
Szerintem most fogják komolyabban venni, és oltakoznak.
2021. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
90%

Magyarországon vagyunk, ahol egy szellentésből is politikát csinálnak.


Az, hogy beszédtéma, az természetes.


Tény: Mecky covid miatt került kórházba. Tény: nem volt beoltva. Tény: ha fejreállunk sem támad fel.


Minden más csak felesleges szájtépés.

2021. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ezzel az a bajom, hogy egy intenzíves lélegeztetőgépes kaland több millió Ft és foglalja a helyet és a személyzetet más egészségügyi ellátás elől. Tehát ha neked most olyan bajod lenne, amibe nem halsz bele holnap, akkor halasztják a műtéted, mert Kóbor és még páran úgy gondolták, hogy 78 évesen biztos nem is veszélyes ez a vírus. Kit izgat, hogy 80 körül van egy laza 10%-os halálozási rátája a felismert eseteknek, biztos viccből magyarázzák 1,5 éve, hogy az idősekre veszélyes. Próbáljuk ki a szerencsénket 78 évesen, mi baj történhet...
2021. dec. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
23%

Nézd vissza 10 évre a magyarországi halálozási statisztikát! Semmi kiugró nincs.

Ami mondjuk azért különös, mert lassan nincs ember, akinek a környezetéből ne halt volna bele valaki ebbe a szarba..



Az, hogy foglalja a helyet, azért furcsa felvetés, mert nincsenek tele a covid osztályok.


Hogy pénzbe kerül? Persze. Ahogy pénzbe kerül egy magát túlzabáló, kórosan elhízott, társbetegségekkel gazdagon ellátott ember kezelése is, a tüdőrákban szenvedő dohányos, a drogos, az alkoholista stb kezelése is.

Sosem hallottam, hogy ezeken valaha is felháborodott volna valaki. Épp a covid mitől lenne kivétel?

2021. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!