Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mániákus oltásimádók és...

A mániákus oltásimádók és oltásellenesek miért csinálnak politikát még Kóbor János halálából is? Nem érzik, hogy ez gáz ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 17:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
23%

Mondd csak, te felfogod, amit olvasol, vagy mondod, amire belőtted magad?



Ha vírustagadó lennék, szerinted beoltattam volna magam? Gondolkozz már egy picit, ha nem megerőltető...

2021. dec. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

[ma 16:08]: Nem kötekvésképp, és a covidhoz sincs sok köze, csak a pontosság kedvéért:

"Tipikus vírustagadó hazudozás. Nincs olyan halálos vírus, amely 100%-os lenne... Még a pestis és hasonlók sem voltak azok."

- Egyrészt a pestist baktérium okozza, nem vírus. Másrészt van olyan vírus, ami 100%-ban halálos, a veszettség például ilyen.

2021. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
89%

Én abban látom a veszélyét Kóborok és Csollányok esetén - hogy csak az utóbbi 2 példánál maradjunk - hogy nem fogták fel, hogy egy Kóbornak és egy Csollánynak NEM SZABAD nyilvánosan véleményeznie ilyesmit, sőt ellenpropagandát kifejtenie.

Rengeteg embernek akinek nincs egy önálló gondolata sem, szentírás a szavuk és ez vonatkozik az összes celebre, még egy Győzikére is.

MOST ezek fognak lélekszakadva rohanni oltatni, mert ha az imádott ikonjuk belehalt, akkor talán rossz döntést hozott, hoztak.

A hírnévvel járó felelősséget nagyon kevesen képesek intelligenciával kezelni.

2021. dec. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
50%

Megérdemelte, amit kapott a sorstól. Dúsgazdag, sikeres celeb volt, ingyen kapott volna oltást, három dózist, olyat, amilyet kívánt volna. 78 évesen elhitte, hogy csak mert eddig élt, jobban tudja, milyen hatással lesz rá a vírus. Ha van facepalm haláleset, akkor az övé az.

Ha esetleg nem koncertre, turnéra készült volna, hanem otthon marad, elzárkózik, nem jön-megy, akkor lehetett volna esélye elkerülni a vírust.


Ráadásul volt egy fiatal lánya, akit láthatott volna felnőni. Nyilván nem élt volna a végtelenségig, mindenki halandó, de korához képest jó állapotban volt, ha a koronavírus nem gyűri le (vakcinával elkerülhette volna a halált jó eséllyel), akkor élhetett volna még 4-5 évet. Nem sok idő, de a gyermekének sokat jelentett volna, minden év számít.

2021. dec. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
50%
Csollány Szilveszter is egy sikeres sportoló, de nem túl művelt, talán csak az általános iskolát fejezte be. Dolgozott külföldön, keresett egy rahedli pénzt, világot látott, de a civil életben nem találta a helyét, pár éve telesírta a bulvármédiát, hogy nem talál munkát. És egy ilyen ember elhiszi magáról, hogy ért mindenhez, illetve egy dörzsölt oltástagadó Gődény-féle manipulátor beforgathatja. Most meg az intenzíven van és csövek lógnak ki a testnyílásaiból. Maguknak csináltak a bajt ezek az emberek.
2021. dec. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
20%
'Minél több az oltatlan, annál kevesebb lesz" Azt hiszem, ez majd elhozza a megoldast egy napon.
2021. dec. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
32%

24 jó példa vagy arra, mennyire kifordít egyeseket önmagukból ez a vírushelyzet.


Nem vagy se isten, se bíró, milyen jogon ítélkezel?

2021. dec. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
58%

@27


24-es vagyok, én nem ítélkezem, Kóbor magát ítélte halálra, a gyermekét félárvaságra. Senki nem vonta meg tőle az életét jó eséllyel megmentő vakcinát. Ő mondott rá nemet.

Engem nem fodít ki magamból a vírushelyzet, csak egyszerűen nem értem, hog, egy 78 éves öregember mire számít. A halottak jegyzékét megnézve a 75 év felettiek vannak többségben. Ha egy hétköznapi ember csinál ilyen marhaságot, akkor mindenki elítélné. De mivel egy öreg celeb járt így, nem szabad megjegyezni, hogy élhetett volna még, ha nem hiszi magát sérthetetlennek.

2021. dec. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
27%

#28 "megérdemelte a sorsát"

De nem ítélkezel...


Képtelen vagy elszakadni a túlzásoktól.

Idős embereknél sem garantált a halál, de még a megbetegedés sem. Már azt sem lehet kinelenteni, hogy nagyobb náluk a kockágat.

Tehát nem ítélte magát halálra. Hozott egy döntést. Kockázatot vállalt. Sokan megtették már. Amelynek ez lett a következménye. Másoknál meg más. Erről ugatok 3 napja, hogy mindenki a saját életéért és döntéséért felel, a következményeivel együtt.


"Engem nem fodít ki magamból a vírushelyzet, csak egyszerűen nem értem, hog, egy 78 éves öregember mire számít."


Talán arra, hogy sokakhoz hasonlóan megússza.

Te meg ha annyira rá vagy feszülve a témára, akkor az értetlenségednek adj hangot, de ne minősíts és ne ítélj!



" Ha egy hétköznapi ember csinál ilyen marhaságot, akkor mindenki elítélné."


Nem mindenki. Csak a hozzád hasonló, szereptévesztésben szenvedők.

2021. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos az ilyen, önmagukat okosnak tartó tagadók miatt maradnak el emberek ezreinek a hatalmas fájdalmakkal járó(nem életmentő) műtétek.
2021. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!