Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mániákus oltásimádók és...

A mániákus oltásimádók és oltásellenesek miért csinálnak politikát még Kóbor János halálából is? Nem érzik, hogy ez gáz ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 17:24
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
52%

#40


Én ugyan nem a 39-es vagyok, de te meg szakadj le erről a "tiszteletben tartásról"!

Senki nem tervezte, hogy visszamenőlegesen posztumusz beperli Kóbort, amiért nem oltatta be magát!

Ez egy fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét dolgokról, kritizálhat embereket és a cselekedeteiket, elvégre szólás és gondolatszabadság van!

Kóbor egy híresség volt, így a tettei is beszédtémák, pro és kontra.

Ennek az ódiumát ő 60 évvel ezelőtt vállalta, amikor ezt a pályát választotta, így neked nem kell senkit letorkolnod, aki gondolni mer valamit, ami a te elképzeléseiddel ellentétesek!

2021. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
28%

# 41 furcsa módon az értékeltségi mutatód szögre megegyezik a 39-es válaszadóéval, de hát ilyenek a véletlenek(...)



Nem "szakadok le" a tiszteletben tartásról, ennek oka pedig roppant prózai. Egyesek elfelejtik, hol a határ a vélemény és az ítélkezés közt.



"neked nem kell senkit letorkolnod, aki gondolni mer valamit, ami a te elképzeléseiddel ellentétesek!"


Amit elképzelésként aposztrofálsz, statisztikai adatokkal alátámasztott tények. Olyan tények, melyet rendre elfelejt minden rettegő, amikor megpróbálja bebizonyítani, hogy oltás nélkül itt világvége lesz és az oltás nem okozhat bajt, mert ilyet csak egy vírustagadó mondhat, hogy az oltásnak is van kockázata.


Hát ennyit erről...

2021. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
52%

#42

"...furcsa módon az értékeltségi mutatód szögre megegyezik a 39-es válaszadóéval, de hát ilyenek a véletlenek(...)"


Hát erről roppant könnyen meggyőződhetsz! Indíts egy privátot mindkettőnknek, én reflektálni fogok rá, gondolom a 39-es is és megnyugszol.

A többit nem minősítem, amit szükségesnek éreztem elmondtam, minden egyéb csak felesleges, grafomán szájtépés.

2021. dec. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
70%

#42-es. "Olyan tények, melyet rendre elfelejt minden rettegő, amikor megpróbálja bebizonyítani, hogy oltás nélkül itt világvége lesz és az oltás nem okozhat bajt, mert ilyet csak egy vírustagadó mondhat, hogy az oltásnak is van kockázata."


Az oltásnak lehetnek mellékhatásai, de egyre jobban látszik már, hogy melyik korcsoportbann ,melyik oltásnál micsoda és statisztikailag igen kicsi az esélye, hogy bármi történjen. Szerintem az a nagyobb egészségügyi kockázat, ha valaki nem oltat.

Egyébként én sem szeretném, ha félévente oltatni kellene menni.

Csak az a furcsa, hogy a zenész, aki tanult ember így gondolkodott erről a dologról ez azért bosszantó, mert még jelentős időt élhetett volna egészségben, koncertezhetett volna.

2021. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

Nem hiszem, hogy nagy nehézséget okozhat párhuzamosan több regisztrációt futtatni itt (különösen, akik remegnek azért, hogy a szimpátiaszavazással összetévesztett hasznos válasz értékelésük jó legyen), ha még egy facebookon is sokan élnek vele, úgyhogy ezt szerintem ne ragozzuk...


Azt nagyon helyesen teszed, ha a többit nem minősíted. Emlékszel: határvonal a vélemény és az ítélketés közt...

2021. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
51%
Lehet valakinek többregije is 45-ös, de annak kicsi az esélye, hogy azonosak mindnél a pontszámai. Szerintem ne kombinálj!
2021. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
68%

Ez egy egészen érdekes írás a vakcina és a megbetegedés kockázatairól.


[link]

2021. dec. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
64%

Egészen érdekes, ugyanakkor egészen egyoldalú, mivel csak az oltáselleneseket illetve az oltás szkeptikusokat próbálja körülírni. Hol vannak az oltást támogatók? Hol vannak azok, akik szentül meg vannak győződve arról, hogy oltás nélkül már nem lenne emberiség, de a civilizációnk már tuti romokban lenne és nem hagyhatnánk el a lakásunkat? Hol vannak azok, akik bár támogatják az oltást, de annak csak 1 típusát (jellemzően valamelyik mRNS) és teljes meggyőződésük, hogy az oltás után megbetegedett, illetve meghalt betegek biztosan nem ilyen oltást kaptak és ezért történt ami történt? Hol vannak azok, akik biztosra veszik 1-2-3 oltás utáni viszonylag súlyosabb betegség után, hogy oltás nélkül már biztosan halottak lennének?

A másik problémám a cikk végi "VÁLLALJON RÉSZT A TÁRSADALMI KOCKÁZATOKBÓL" résszel van. De hát vállalják. Ugyanúgy dolgoznak, járnak közösségbe, bevásárolni, stb. Persze a szerző nem erre gondolt, hanem az anyagi PLUSZ felelősségvállalásra, amire megfelelőbb kifejezés lenne a pénzbüntetés. De kérdem én, hogy milyen alapon? A dohányosokkal is így járunk el a dohányzással kapcsolatba hozható betegségek esetében? A közúti balesetet szenvedettekkel kifizettetjük a kezelés egy részét, ha az elmúlt 5 évben volt már gyorshajtása vagy balesete? Az elhízottakkal mi a helyzet? Esetleg az alkoholt fogyasztókkal? Az már csak hab a tortán, ha ezek valakire mind igazak, őt már igazából el se kellene látni, csak ha a TB-n felül kifizeti a teljes kezelést?

2021. dec. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!