Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a fucsa, mindent egybe...

Ez a fucsa, mindent egybe ömlesztő meleg-feminista forradalom meddig fog még tartani? Meddig viselik el az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (éppenséggel biszex), aki szerint a forradalmak pszichológiáját úgy kell elképzelni, mint egy ingát. Az inga balról jobbra leng, közötte embertömegek állnak. Az inga mindig kileng a lehető legszélére, közben rengeteg embert elsodor azok közül, akik az útjában állnak.


Szerinte az inga most még csak középen járhat, de el fog jönni az idő, amikor teljesen megszűnik a "homofóbia", pontosabban aki nem fekszik be a szélsőliberális politikai gőzhengernek, az vagy csendben lesz, vagy pedig börtönben.

Azt mondja, a nácik és kommunisták is ugyanígy kezdték: áldozatnak állították be magukat, és lényegében valóban azok is voltak. Erre kezdtek építkezni, csak aztán amikor megszerezték a hatalmat, mégis több és több kellett: mindketten a teljes emberiségre ki akarták terjeszteni az idológiájukat.

Szerinte itt érhető tetten a meleg politikai illetve feminista befolyás diktatórikus hajlama, hogy amint megkapnak dolgokat (pl. melegházasság), már azonnal több kell: iskolai érzékenyítés, törvény homofóbiára (nyugati államok), nők után füttyögésre (Egyesült királyság, Svédország), gyerek gyámság alá helyezése ha szülőként megpróbálod megakadályozni a nemváltását.


Erről ki mit gondol? Engem kissé gyomorba vágott ez a jövőkép, tekintve, hogy nem akarok sem homofób, sem olyan társadalomban élni, ahol melegek, feministák vagy bárki más diktál. Pedig ez alapján egyre inkább minden erre tart. Már a filmipart, "tudatipart" maguk alá hajtották, lényegében ha valakiről kiderül, hogy meleg, az már nem igazán téma, főleg nyugaton. És egyre inkább látszik hogy bármit megtehetnek, lásd transznemű gyerek sztárok stb. Tehát az elfogadás megvalósult, de mégis egyre inkább az áldozatiságukat hangsúlyozzák. Emellett minden hülyeséget is tolerálni kell, ha valaki őznek hiszi magát, akkor az nem beteg ember, hanem te vagy a homofób. Az emberek nem fognak ez ellen lázadni?



2021. dec. 10. 13:48
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
13%

#20 Pontosan ezért megy most a hiszti amiatt hogy lesz a témáról népszavazás. Éppen úgy nem akarják, ahogy nem akarták az illegális migráció témájában sem a népszavazást, mert nagyon jól tudják, hogy a döntő és meghatározó többsége az embereknek éppen ellenkezőleg gondolkodik és szavaz majd, mint ahogy nekik tetszene.

Félnek attól, hogy a népszavazáson majd éppen olyan letagadhatatlanul határozott lesz az emberek véleménye, mint a 2016-os vagy 2004-es, 2008-as népszavazásokon volt és ami alapjaiban dönti meg a meséjüket.

2021. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
38%
21! Az ember ösztönlény, éppen ezért kell megnevelni öket.
2021. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%

#19


Azt akarod mondani, hogy a fehér európai férfiak nem beszélnek nyelveket és csak húsokat pakolnak? Szemben az olvasott és művelt afgán illegális migránsokkal?

2021. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
@23 Nem, csak mindig az ilyen tokaszakállas basement dweller incelek szoktak hisztizni, hogy nekik is járna a norvég sunetti, miközben az a személyiségük, hogy szeretik az olcsó sört, meg van 4 platina trófeájuk PS-en.
2021. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
63%

#24


Nem tudom hol jártál, de én pl azt szoktam látni, hogy a muzulmán migránsok szoktak üvöltözni, hogy jár nekik az európai p*nci (ellenben ha egy muszlim nő házasodna európaival azt nyugodtan meg is lehet akár kövezni is). Inkább azok az egyedülálló illegális afgán/afrikai migránsokra jellemző inkább ez a követelőzés (a "szegény menekültek" 99%-ban egyedülálló férfiak).

Ellenben egy fehér európai férfinak bármiféle explicit vagy szexuális tartalmú szöveget mondania hímsovén szexizmusnak számít és a metoo lobbi szerint minimum életfogytiglant érdemelne némi erőszak miatt. A legjobb ha magától le sem szólít egy nőt sem, csak annak előzetes engedélyével.

2021. dec. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
85%
@25 Fehér, európai férfi vagyok, fura módon hasonló sem történt velem, sem Belpesten, sem Berlinben, sem Stockholmban, sem Párizsban, sem Koppenhágában, ad absurdum még Brüsszelben és Amszterdamban sem, pedig azok aztán elvileg a pokol századik bugyrai, ha nem tartozik az ember valamilyen kisebbséghez. Írd és mondd az összes európai országban jártam inkluzíve San Marino meg Liechtenstein, többen laktam is, de érdekes módon nem sikerült megtalálnom sem a fehér férfiakra szabott máglyákat, sem az elvileg az egész nyugati világot behálózó no go zónákat, pedig aztán nem szokásom ötcsillagosokban kikerülni a valóságot.
2021. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
70%
26! Én se vettem észre, hogy bármi hátrány érne...tudod inkább arról van szó, hogy őket valami más miatt éri hátrány, és most megtalálták a bűnbakot mindenféle modern dologban, nem lenne feminizmus meg "meleglobbi" -akkor szerintük az elektromos autók miatt lennének hátrányosan megkülöböztetve!
2021. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
32%

#27


Én sosem voltam hátrányosan megkülönböztetve, mivel én sikeresen el tudtam játszani a migránspátyolgató szerepét, ezért rajtam megkönyörültek. Folyamatosan szidnod kell Trumpot, hangoztatnod az illegális muzulmánok beengedését, az európai fehérek alsóbbrendűségét, a nők felsőbbrendűségét (kivéve a muszlimok esetében, nekik ugyanis szabad eltaposniuk a nőket) és a másságok (=homokosok és transzneműek) csodálatosságát. Ha ezeket megteszed akkor fel fognak nézni terád is. Ha megbánod a bűneidet, azaz, hogy fehér európai férfinak születtél akkor bűnbocsánatot kaphatsz. Mondjuk én annak köszönhetem, hogy feloldozást nyertem a nyugati feministáktól, hogy nagyrészt afrikai meg arab haverjaim voltak kint, így emiatt befogadtak és nem szenvedtem semmilyen hátrányt.

2021. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
67%
28! Értjük ,tehát te "belülről bomlasztottál" meg "szerepet játszottál" :DDDDDD
2021. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
20%

#29


Ebben a rendszerben más lehetőséged nincs.

Illetve van, elmehetsz az utcára is, úgy mint fehér amerikai veteránok tízezrei.

2021. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!