Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a fucsa, mindent egybe...

Ez a fucsa, mindent egybe ömlesztő meleg-feminista forradalom meddig fog még tartani? Meddig viselik el az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (éppenséggel biszex), aki szerint a forradalmak pszichológiáját úgy kell elképzelni, mint egy ingát. Az inga balról jobbra leng, közötte embertömegek állnak. Az inga mindig kileng a lehető legszélére, közben rengeteg embert elsodor azok közül, akik az útjában állnak.


Szerinte az inga most még csak középen járhat, de el fog jönni az idő, amikor teljesen megszűnik a "homofóbia", pontosabban aki nem fekszik be a szélsőliberális politikai gőzhengernek, az vagy csendben lesz, vagy pedig börtönben.

Azt mondja, a nácik és kommunisták is ugyanígy kezdték: áldozatnak állították be magukat, és lényegében valóban azok is voltak. Erre kezdtek építkezni, csak aztán amikor megszerezték a hatalmat, mégis több és több kellett: mindketten a teljes emberiségre ki akarták terjeszteni az idológiájukat.

Szerinte itt érhető tetten a meleg politikai illetve feminista befolyás diktatórikus hajlama, hogy amint megkapnak dolgokat (pl. melegházasság), már azonnal több kell: iskolai érzékenyítés, törvény homofóbiára (nyugati államok), nők után füttyögésre (Egyesült királyság, Svédország), gyerek gyámság alá helyezése ha szülőként megpróbálod megakadályozni a nemváltását.


Erről ki mit gondol? Engem kissé gyomorba vágott ez a jövőkép, tekintve, hogy nem akarok sem homofób, sem olyan társadalomban élni, ahol melegek, feministák vagy bárki más diktál. Pedig ez alapján egyre inkább minden erre tart. Már a filmipart, "tudatipart" maguk alá hajtották, lényegében ha valakiről kiderül, hogy meleg, az már nem igazán téma, főleg nyugaton. És egyre inkább látszik hogy bármit megtehetnek, lásd transznemű gyerek sztárok stb. Tehát az elfogadás megvalósult, de mégis egyre inkább az áldozatiságukat hangsúlyozzák. Emellett minden hülyeséget is tolerálni kell, ha valaki őznek hiszi magát, akkor az nem beteg ember, hanem te vagy a homofób. Az emberek nem fognak ez ellen lázadni?



2021. dec. 10. 13:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
87%
#18 Én is Nyugat-Európában lakom és ez rohadtul nincs így. Max annyi igaz, hogy Trumpot szeretik szidni, de balljuk be azt meg lehet érteni, az az ember nem normális. De nekem egyáltalán nem tűnt fel, hogy itt ne lenne szexizmus vagy rasszizmus. Talán kicsivel kevesebb, mint Magyarországon, itt például sokkal nagyobb az elfogadás az LMBTQ felé. De hogy egy országban, amit nagyrészt fehér férfiak irányítanak, ahol a legtöbb tőke fehér férfiak kezében van és a legtöbb magas pozíciót fehér férfiak töltik be, hogy egy ilyen helyen kifejezetten a fehér férfiakat diszkriminálnák, na azt nem fogod nekem bemesélni.
2021. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
31: szerintem csak az idiótákat diszkriminálják amilyen te vagy, miközben be kellene zárni őket.
2021. dec. 15. 10:02
 33/42 anonim ***** válasza:
58%
ja amúgy meg még életemben nem hallottam, hogy egy félresikerült flört miatt valaki #metoo-t kiáltott volna. Ha veled ez ilyen gyakran megtörténik akkor el nem tudom képzelni, hogy mit csinálsz a nőkkel.
2021. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Én meg már hallottam. Pl. amikor a nő felment a fickó lakására, majd miután a férfi nem akart vele az alkalmi szex után találkozni, máris nemi erőszak lett az esetből.

Attól, hogy valamiről nem hallottál, még nem jelenti, hogy nem létezik.

2021. dec. 15. 10:24
 35/42 anonim ***** válasza:
72%

Létezhet, persze. De jóval ritkább mint a tényleges erőszak. Csak az téged nem érint.

Jaj szegény, most már félsz kettesben maradni egy nővel, nehogy nemi erőszakot kiáltson? Tudod a nők eddig is féltek egyedül maradni egy ismeretlen férfival. Most is félnek. Én nem szállok be a liftbe, ha rajtam kívül csak egy férfi van benne. De ez eddig neked ugye fel se tűnt.

A nőknek eddig is iszonyatosan meg kellett válogatniuk, hogy milyen férfival kezdenek. Ezért se nagyon szeretnek a nők lefeküdni idegenekkel, míg a férfiaknak eddig ez nem volt probléma. Most majd talán ők is elkezdenek gondolkodni, hogy milyen nővel kezdenek. Rossz emberek mindkét nemben vannak, csak az egyik nemnek bizonyos dolgokban több hatalma van a másik felett.


De egyébként akiket férfiakat kérdeztem erről, senki sem mondta hogy ténylegesen félne tőle, hogy hamis vád alapján letartóztatják, inkább attól félnek hogy az adott nő rosszat gondol róluk. Nyugat-európai férfiak egyébként.

2021. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

35:

"Jaj szegény, most már félsz kettesben maradni egy nővel, nehogy nemi erőszakot kiáltson?"

Igen, ettől lehet félni. USÁ-ban gyakorlatilag nem udvarolnak már a középosztálybeli férfiak, nem rámenősek, mert félnek, nehogy "zaklatókká" váljanak. Ezt sikerült elérnetek nyugaton.

Persze ez téged nem zavar, mert legalább így a jó nők után sem füttyögnek, így nem kell folyton azt érezned, hogy valójában nem a férfiakkal van baj, csupán te vagy ronda.

"Ezért se nagyon szeretnek a nők lefeküdni idegenekkel"

Se nagyon, vagy nem szeretnek, nem is szoktak? Honnan ez a statisztika? Mi az, hogy férfiaknak nem volt probléma? Mi nem volt az? Miért a múlt idő?

Látszik, hogy azt se tudod mit beszélsz, fogalmad nincs a párkapcsolatokról, mivel soha nem volt részed benne.

Na ilyen egy mai feminista, igazi fogalmatlan lúzer, aki aztán osztja a nála sikeresebb nőknek az észt arról, hogy minden férfi mekkora g_ci, miközben a saját vesztes nyomorát projektálja a társadalomra.

2021. dec. 15. 11:56
 37/42 anonim ***** válasza:
36%
Mibe kérdező, hogy incel vagy, jól tippelek?
2021. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:
Mibe, hogy egy macskájával élő 30-as szingli vagy?
2021. dec. 15. 22:03
 39/42 anonim ***** válasza:
Amúgy egy másik kérdésben leírtam a saját történetemet. Nagyon durva, de aki kéri annak belinkelhetem. Megtörtént dolgok alapján íródtak, azaz nem kitaláció.
2021. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
39: linkeld be.
2021. dec. 16. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!