Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik problémát tartja a...

Jeffrey Spender kérdése:

Melyik problémát tartja a legnagyobbnak ezek közül Magyarországon ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 14:23
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

#10 / Molnármarci


Te örökké a COVID-al rémisztgetnél, szezonálisan is ? Afrikában - Ázsiában - Dél-Amerikában nincsen tömeghalálozás, csak itt Európában megy a rémisztgetés, meg a szelektív vakcina engedélyezés.

2021. dec. 12. 16:23
 12/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

ma 16:23


Nem értem, minek bagatellizálod, száz éve nem volt ilyen halálos járvány, utoljára a második világháború okozott ennyi halált, ez közvetlen életveszély, ennél jelenleg nincs nagyobb problémánk.


Bezzeg ha terroristák ölnének meg napi 20-30 embert két éven keresztül, azt nem hessegetnéd el ennyivel...

2021. dec. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#12 / Molnármarci


Nem bagatellizálok semmit, csak unom, hogy mesterségesen felturbózzátok, szítjátok a rettegést, az indulatokat, és kezelés címszó alatt rendre futtok az önellentmondásokba, mondom úgy, hogy oltott vagyok, és mostanában estem át rajta.


Továbbá névvel kommentelsz, és másabb kérdéseknél eléggé kormányellenes és szélsőséges nézeteket osztasz, de most egy követ fújsz a Kormánnyal.

2021. dec. 12. 18:18
 14/34 A kérdező kommentje:
Molnármarci, a COVID hányadik variánsától kell rettegni ? Ki kell meríteni a Görög ábécét, az Omegáig ?
2021. dec. 12. 18:26
 15/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Szélsőségesnek nem tartom magam, kormányellenesnek igen, az pedig a következetességemet mutatja, hogy simán a kormány mellé állok, ha igazuk van :)


A rettegés meg teljesen jogos, amíg tart a járvány és amíg csak tavaly legalább 10 ezren haltak meg a következtében. Persze nem magamért rettegek, én be vagyok oltva.

2021. dec. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Molnármarci, ha ennyire nagy COVID-rettegő vagy, szerinted mi lenne a megoldás?



Csukogatni, nyitogatni megint? Zárja be, de hagyja egy kis résnyire nyitva azért ? Zárogatni, maszkozgatni, és úgy-ahogy monitorozni a lakosságot, Szlovákia / Ausztria szintjére lesüllyedve, egész napos kijárási tilalommal ?


Vagy tovább propagálni az oltásokat, szelektíven ? Kínai az okés, pedig semmire nem való, ellenben az Oroszt soha nem hagynák jóvá ? És 4 havonta kötelező újraoltakozás ?


Az ilyen erőteljesen kijárási korlátozásokat, lezárásokat amúgy hogy kellene elképzelni? Mire kapnád a fizetésedet? Hogy működne a gazdaság? Vagy ahogy a kis demagógiádban van, nyomtatnának egy nyomdában pénzt mindenkinek?



Egyszer s mindenkorra le lehetne ezt zárni, ha mindenhol hagynák hogy végbe menjen a természetes szelekció. Nevetséges a Görög ábécét is kimerítő számú mutánssal való riogatás. Akinek annyira gyenge a szervezete, hogy leveri a vírus, akkor az mit vár? Jövőre elviszi a mezei Influenza miatti tüdőgyulladás vagy bármi nyavalya. Azért az egy évért cserébe nyomorítsuk meg mások (erős, egészséges emberek) jövőjét és életét évtizedekre majdnem ezzel az agresszív pánikoltatással, ami mellett te is kampányolsz, a nevedet vállalva.


Az oltásfanatikusok ugyanolyan buták, mint a Dr. Gődény-féle vírustagadók és laposföldesek.

2021. dec. 12. 19:16
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Az egetverő korrupció, ha csak egyet kell kiemelni de a demokrácia romlása szorosan mögötte, ahogy az oktatás és az egészségügy is.
2021. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

ma 19:16


Nem tudom, nem vagyok egészségügyi szakember. Csak azt tudom, hogy jelenleg ez a legnagyobb probléma.

2021. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

'Emiatt két kisebbség nagyon elkapatta magát, nálunk van a világ legnagyobb közel-keleti kisebbsége, egyikük se a magyarbarátságról ismert.'


Ne kerülgesd a témát, mint macska a forró kását, mondd ki nyíltan mi a bajod.

2021. dec. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

#18:


Mi alapján döntöd el, hogy kormányellenes vagy általánosságban, de ebben egyetértesz velük ? Miért folytatsz itt ekkora kampányt ? Meggyőzni úgysem tud vele senkit, és nem is törekszel, a neoprimitív lózungokat ismételgeted, és így csak ellenszenves leszel a kommentelők körében.


És minek szólsz hozzá a témához, ha nincs ötleted, csak a rettegés megy ?


Rusvai szerint 2 oltás + valódi vírus jelenti a védettséget, nem pedig a szezonális oltakozás + beléptetőkártyázás. Másik meg mást vall. Hogy döntöd el, hogy kinek adsz igazat, és közben fullba tolod a rettegést ?

2021. dec. 12. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!