Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik problémát tartja a...

Jeffrey Spender kérdése:

Melyik problémát tartja a legnagyobbnak ezek közül Magyarországon ?

Figyelt kérdés
2021. dec. 12. 14:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
66%
A legnagyobb probléma pont nincs rajta a listán. A cigánykérdés.
2021. dec. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#21


A GYIK 10 pontot enged, nem 12-őt, ha annyi lenne, felírtam volna. De ha úgy vesszük, ők is Migránsok.


Orbán szavaival élve:


„Magyarországnak az a történelmi adottsága, hogy együtt él néhány százezer romával. Ezt valakik, valahol, valamikor eldöntötték, amit mi megörököltünk. Ez a mi helyzetünk. Ez egy adottság. Ezt senki nem kifogásolhatja se így, se úgy. Nekünk kell ezzel együtt élnünk. De mi nem támasztjuk senki felé azt az igényt, nyugati irányba különösen nem, hogy ők is éljenek együtt nagy számú roma kisebbséggel.”

2021. dec. 12. 21:11
 23/34 anonim ***** válasza:
72%
Csak szólok, hogy molnarmarcell egy LMBTQP aktivista, nem a covid miatt gyűlöli a kormányt.
2021. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

#23


Ezt én is sajnos rég észrevettem, hogy ami kérdéseknek az LMBT / BLM / migránsok / cigányok / harmadik világbeliek / zöld a témája, annál megjelenik és szándékos értetlenkedéssel az ultraliberális álláspontot propagálja, mit akar a kampányolásával, amikor az erőszakossága és a valóságtól totál elszakadt tézisei miatt kiutálják ?


És COVID témát behozva elkezd külön hisztizni ?

2021. dec. 12. 21:21
 25/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

ma 20:14


Mondtam, hogy ezt nem az én tisztem eldönteni, hanem a szakembereké. Ha azt mondják, hogy oltsam be magam, én beoltom, szakértőkkel nem vitatkozom.

2021. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

#25 / Molnármarci


Mindenféle szakértő van, van, aki ésszerűen a két alapoltás + aktív fertőzés átmente után elengedné, más meg idétlenségig rémisztgetne a Kappa / Lambda / Tau variánssal, és te is kelted a hangulatot, hogy szuperhalálos.

2021. dec. 12. 22:13
 27/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

tegnap 22:13


Hát mivel szuperhalálos...? Tavaly alsó hangon 10 ezer ember halt meg miatta, idén ez a szám valószínűleg nagyobb lesz, pár hét múlva meglátjuk.

2021. dec. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

#27


Molnármarci, kérdezem, úgyis az Afrikai variánsokkal riogatnak, mint a Dél-Afrikai és a Botswanai, de még van Dél-Amerikai, a Kolumbiai és Perui, és a többszáz millió / 1,2 milliárd emberre levetítve a 10,000 az mennyi ?


Afrikában 200,000 halott lett 2 év alatt, és vannak 1,2 milliárdan, és az egészségügy ott nem létezik, szabadon terjed bármi.


Dél-Amerikában 1,1 millió halott 2 év alatt, és 600 millió az összlakosság, ott az egészségügy hol nem létezik, hol van egy alapszintű ellátás.



És mégis fullba tolod a rettegést, és a téma szétoffolását. Ha csak szétoffolni tudod a témát, meg rettegni, de értelmes megoldással nem tudsz szolgálni, ne szennyezd a kérdést.

2021. dec. 13. 13:11
 29/34 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%

Mi ebben az offolás? Az volt a kérdésed, hogy mit tartok a legnagyobb problémának, én meg leírtam.


És ahogy írtam, én nem rettegek, be vagyok oltva. Attól ez még jelenleg az ország legnagyobb problémája.

2021. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29


De megoldással nem tudsz szolgálni, hanem az örökre zárkózzunk be + szedjük úgy az oltásokat, mint más a gumimacit / aranylövést, az N + 1-edik variáns miatt, most épp a Botswanai-tól kell rettegni. És mesterségesen felnagyítod is.


Ennél az általános egészségügy problémája, hogy pl. Győrben a tüdőbeteg osztály renovációját az Audi finanszírozza, nem az önkormányzat / kormány, meg a rutinműtét közben is össze lehet szedni vérmérgezést, és a halálozások 30 %-áért felel, amit még el is hazudnak, pl. ismerős pont vérmérgezést kapott, veseleállás, de a halotti okiratába belehamisították, hogy szívelégtelenség.


Az alapoknál vannak a bajok, ne a koronavírussal keltsed a hangulatot.

2021. dec. 13. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!