Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Donald Trump kijelentése...

Donald Trump kijelentése Orbánról csak szerintem abszurd?

Figyelt kérdés

Idézem: "(...) Csodálatos munkát végzett Magyarország védelmében, az illegális bevándorlás megállításában, a munkahelyteremtésben, és hagyni kell, hogy folytassa munkáját a közelgő választások után is. Erős vezető, akit mindenki tisztel"


Trump mi a francról beszél? Eleve senki sem tiszteli azt a szerencsétlent! Egyáltalán mi köze van Donald kacsának a magyarokhoz, a magyar emberek életéhez és országához?



2022. jan. 4. 20:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%

21:24: először ezt túl kéne élnie:

[link]

2022. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
12%
Hát, ez egyre mulatságosabb... Ti ilyenkor rángatóztok is? Kíváncsi lennék az épp eldurannó fejetekre, miközben a lepkefingot sem érő nullázgatásokkal akarjátok védeni a védhetetlent. (A lépcsőn is Trump esett el 5 mp alatt 3x, csak a gonosz konzervatív média meghamisította a videót és kicserélte Trumpot Bidenre!) :DDD
2022. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
Megtalálja zsák a fótját.
2022. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%

23: Szerintem Biden magasról leszarja Trumpot, Orbánt és téged is!

Senkik vagytok.

2022. jan. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
5%
#25: Az még megy neki? Vagy már képtelen kontrollálni a záróizmait és emiatt pelenkát hord? :)
2022. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%
Erre mondják, hogy két bolond egy pár.
2022. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
28%
Ezt nem ő írta, hanem valamelyik titkára. Valószínűleg mondták neki, hogy talán pár szavazó ismerheti a csávót és ez jó lehet kommunikáció szempontjából. Nem gondolhatjátok, hogy Trumpnak fogalma van arról, hogy itt éppen választások lesznek, amikor még azt sem tudta, hogy Belgium egy város vagy egy ország.
2022. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
40%

#27: Miért égeted magad? (Bár, engem nem zavar, ha ezt teszed.) :)


[link]

[link]

[link]


Ezzel szemben nézzük azt, akinek már valóban fogalma sincs, mit beszél:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Remélem, ennyi elég lesz! :D

2022. jan. 5. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
68%
#28 Ezek közül egyik cikk sem cáfolja azt amit állítottam. Bidenről meg fölöslegesen linkeltél be ennyi cikket, én Bernie Sandersre szavaztam volna, ha ott élnék, de egyébként sincs Bidennek köze ehhez.
2022. jan. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

"Egyáltalán mi köze van Donald kacsának a magyarokhoz, a magyar emberek életéhez és országához?"

akkor ennyi erővel Brüsszelnek mi köze van a magyarokhoz?

csak a folytonos hiszi és pampogás megy

2022. jan. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!