Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP kezd elgyöngülni?, valójáb...

MZP kezd elgyöngülni?, valójában feri van mögötte?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 5. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
10%

Ismét #18-nak:


Több mint két hónapja, hogy MZP rendelkezésére lett bocsájtva az összefogás.


Mit csinált ezalatt?


Rugdalta a DK-t, sztárolni akarta magát, hetedik frakció kialakításával a saját karrierjét akarta építgetni az összefogást kihasználva, nem beszélve arról a sok egyéb "zöldségekről" és sértésekről, amiket még összehordott.

2022. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 anonim ***** válasza:
76%

#20-nak:


Így, hogy hozzátetted hogy "nem fog/ NEM KELL felelősséget vállaljon...", már rendben vagyunk.


Nekem úgy tűnt, hogy rá akarod verni a balhét.

2022. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
0%

#20-nak:


Csak egy gondolat:


Nagyon nem illik az eddig megismert MZP-jellemhez ez a bocsánat-kérés.


Szerintem vihar előtti csend van az összefogásban, és erről fülest kapott MZP.

2022. jan. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
21%
Van egy gyanúm,nem MZP lesz a végső hajrá arca a NER babérjaira törő vállalkozók számára.
2022. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
31%
Péter nem gyöngül, Feri annyiban van mögötte hogy a dk lesz a legerősebb párt az Összefogásban.
2022. jan. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
64%

#19


"Például abban, hogy MZP felszólítására leállította a szinte még be sem indult DK-kampányt."


Nagyon helyesen, ugyanis nincs olyan, hogy DK-s kampány. Olyan van, hogy összefogásos kampány.


A DK folyamatosan játssza a kiskirályt, közben megpróbálja kihúzni magát az összefogásból. Semmiből nem veszik ki a részüket, mást nem csinálnak a DK-s aktivisták, mint Klárika vereségét síratják.


"Vegye a hátára, és vigye győzelemre?! Az baxna be."


Haha, ez az év vicce! :D

Mikor is mondott le Gyurcsány, 2009-ben, igaz? Azóta annyit sikerült elérnie, hogy összekapart néhány százalékot a DK-nak. Miféle győzelemről beszélsz? MZP-nek egymagában nagyobb a támogatottsága, mint az egész DK-nak :D

2022. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 A kérdező kommentje:
26/ fu öcsém van gond a toronyban,MZP csak egy pupák bábu, bármikor le tudják váltani.
2022. jan. 5. 12:15
 28/62 anonim ***** válasza:
75%

8 millió politológus országa. :D


Nekem szimpatikus MZP és a mondanivalója nagyrészével is azonosulni tudok, úgyhogy rá szavazok. A sárdobálás, meg a többi fäszság nem érdekel.

2022. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
28/ Majd akkor is legyen szimpatikus ha majd rezsicsökkentés gyanánt számolgatod a wattokat a villanyórádban nehogy combos legyen a számla.
2022. jan. 5. 12:52
 30/62 anonim ***** válasza:
34%

#29 Most mennyivel jobb, hogy a feleségem keres 140-et nettóban irodai munkával, egy kg fehér kenyér pedig 500ft? Belemehetnénk mélyebben is, de már megtanultam, hogy mindegyik oldalon az elvakult szavazók legnagyobb ellensége az érdemi vita.


Ha ahhoz, hogy színvonalasabb legyen a szolgáltatás, lehessen fejleszteni a hálózatot és ne csődöljenek be sorra a szolgáltatók az kell, hogy mindenki havonta 3000-el többet fizessen, hát legyen.


Érdekes módon azért nem panaszkodik senki, hogy már megint cigarettát, meg sört kell venni úgy, hogy egy doboz cigi ára majdnem 2000 forint. Én még fizetem a TB-vel az ő ellátásukat is, aztán 6 éve orvos közelében sem voltam, csak amikor megkaptam az oltást. :)

2022. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!