Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP kezd elgyöngülni?, valójáb...

MZP kezd elgyöngülni?, valójában feri van mögötte?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 5. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
51%

#50-nek:


Én jobban hiszek a DK tagnyilvántartó rendszerének és a saját tapasztalataimnak, mint a te kétes eredetű forrásaidnak.


Remélem azért ez érthető. XD

2022. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
51%
Én erről a kérdésről nem vitát nyitottam, hanem közöltem.
2022. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
#51: Persze :) Csak szerintem ne legyél ennyire elfogult, mert ilyenkor lehet a legnagyobbat koppanni. Segíteni csak úgy lehet valamin, ha tisztában vagyunk az erőviszonyokkal és a tényekkel, nem pedig úgy, ha a homokba dugjuk a fejünket. És ezt most jó szándékkal mondom, számomra egyébként sem a DK legyőzése a fő cél.
2022. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
51%

Én veled ellentétben az adataimat első kézből veszem, tehát tényekre alapozok.


És semmiféle elfogultság nincs bennem.

2022. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
100%
#54: Aha, gondolom azok is bizonyított tények, hogy MZP-re Fideszesek szavaztak. Holott egyáltalán nem állt érdekükben, de mindegy. Az van, hogy olyan ember vagy, aki nem tud veszíteni, ezért folyamatosan önigazolást keresel mindenben és felépítesz magadnak egy alternatív valóságot, amit valószínűleg el is hiszel.
2022. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%

Kettőnk közül vagy neked van igazad, vagy nekem.


Egyébként a DK-pártiak első perctől figyelmeztettek mindenkit, hogy MZP fideszes hátszelű.


Előre megmondtuk, hogy ha az összefogás engedi Karácsony visszalépését, amit egyébként sem akadályozhatott meg, akkor MZP-re tömegével fognak érkezni a fideszes szavazatok.


Miért?


Mert az egy fideszes propaganda volt, hogy Dobrevvel az összefogás nem nyerhet. Tudták hogy ő összefogta volna az ellenzéket, mint ahogy most is igyekszik Gyurcsánnyal összetartani. Annyira kormányváltást akarunk, hogy még MZP-nek is eleget teszünk a kéréseinek! Minket a történtek igazolnak.


Most nézzük az előválasztást, ÉLETSZERŰEN!


Szerinted hány százaléka lehetett az első fordulóban azoknak a nem MZP-re, és nem Dobrevre szavazóknak a száma, akik csalódottságukban a másodikra már el sem mentek?


Tudom miért kérdezem, válaszolj, utána folytatom.

2022. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
51%

Szabad-kezet kaptál.


Mondd meg te, szerinted mennyi.

2022. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az egy fideszes propaganda volt, hogy Dobrevvel az összefogás nem nyerhet"

Ez nem Fideszes propaganda, hanem a valóság, tetszik vagy sem. Nem kis energiámba telt meggyőzni pl a családomat, hogy az ellenzékre szavazzanak. Ez Dobrev esetén egészen biztosan nem sikerült volna. Nekem egyébként nem lenne bajom vele sem, de másoknak igen. Ezt a saját környezetemben is tapasztalom, nem azért mondom, mert MZP is ezt mondta.


"Szerinted hány százaléka lehetett az első fordulóban azoknak a nem MZP-re, és nem Dobrevre szavazóknak a száma, akik csalódottságukban a másodikra már el sem mentek?"

Ezt nem lehet tudni, aki nem ment el a másodikban, az elsőben viszont igen, az sem biztos, hogy pl Karácsonyra elment volna. Másrészt akkor meg lettek volna olyanok, akik így elmentek, máskülönben viszont otthon maradtak volna. Ami viszont biztos, hogy magas volt a részvétel, ezáltal az előválasztás hiteles volt.

2022. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
51%

Akkor próbálj meg egy átlagértéket megsaccolni, a két forduló részvételi aránya között.


Látom, még te sem akarsz akkora b'romsággal előállni, hogy a másodikra biztos hogy többen mehettek. Pedig te is pontosan tudod hogy így volt.


Nem vagy te olyan h'lye, mint ahogy azt előadod.

2022. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
100%

#56 Jó nagy hülyeséget írsz, amit a saját buborékodból ragadsz ki. Ha Dobrev nyerte volna az előválasztást nem csak én, de az ismerősi körömből is szinte minden fiatal a kutyákra szavazott volna.


Nekünk nem kell sem Orbán, sem Gyurcsány, sem Gyurcsány felesége hatalomra. Mi el akarjuk tűntetni ezt a mocskos posztkommunista berendezkedést, amit a Fidesz és a DK is képvisel.


Dobrevnek bőven lett volna lehetősége bizonyítani a rátermettségét, amikor a férje mellett politizált. Mert ugye nem háziasszony volt, hanem fontos tisztséget töltött be. Miért adnék olyannak hatalmat, akire még a saját férje sem hallgat? Vagy ha hallgat rá az még rosszabb, mert akkor egyetértett az intézkedéseivel.


Az is nagyon sokat elárul róla, hogy valódi vitára nem mert elmenni a partizánba és az RTL-en is csak a szokásos semmit ígérgette, amit előtte már minden politikus megtett.


Márki-Zay lehet, hogy nem szimpatikus sok embernek, de ő nem köntörfalaz. Megmondja a véleményét, mégha ezzel sok embernek szálka is lesz a szemében. Ugye mennyire megszokta a nép, hogy csak dicsőítve vannak, ha meg kritikát kap egy réteg, akkor nagyon sokan magukra is veszik.

2022. jan. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!