Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van ilyen hatalmas...

Miért van ilyen hatalmas depresszió Magyarországon? Politikai oka lehet?

Figyelt kérdés

2022. jan. 10. 09:42
A kérdező szavazást indított:
választás
politika
választások
epresszió
nemzeti közérzet
19 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Miféle depresszió? Bennem nincs semmiféle depresszió. Amúgy a tél meg a COVID nem kedvez egy hurráoptimista hangulatnak, az tény.
2022. jan. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Szegénység, sok történelmi megpróbáltatás. Most meg a covidfasizmus is hozzájárul rendesen.
2022. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Nézz körül. Máshogy sokkal nagyobb.

Meg sokan szeretnek panaszkodni, akkor is, ha semmi baj. A legtöbb ember nem értékeli azt, ami van.

2022. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%

Én imádok külföldre járni és utána hazajönni, mert mindig látom, hogy amig a többség fejlődik, addig mi inkább vissza. Akkora lesz már lassan Szlovákia és Magyarország közt is a különbség, mint annak idején Ausztria közt volt. És sajnos nem viccelek, tényleg borzalom, ami itthon megy, vagy, ahogy az egész ország kinéz.

Csak aki erről beszélni próbál, az ugye nemzetárulómigránssorosgyurcsánybérenc lesz egyből.

2022. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Csakis epresszió lehet...

De mi az??🤔🤔🤔

2022. jan. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
Biztos hogy a politikai, társadalmi demagógia is nagyban hozzájárul. "aki nem vitte semmire az életét az annyit is ér" és hasonló bemondások a fideszes bűnözőktől.
2022. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%

Én bejártam a fél világot. Nemcsak Európát. És máshol sem boldogabbak az emberek. Mindenhol van ugyanúgy búval bélelt eladó, ügyintéző, stb.

Sőt. Pont tegnap olvastam egy cikket arról a paradoxonról, hogy a világ legboldogabb országai felmérések elején végzett országokban kifejezetten magas az öngyilkosságok száma. Pl. Skandináv országok, Dánia. Vagy ami nagyon meglepett Luxemburg, amit sokan a Kánaánnak gondolnak.

2022. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Mert szar a közoktatás. Szülőket sem segítik segédletekkel.

Alapvető dolognak kellene lenni a lelki alapozásnak és az értékelemzésnek.

2022. jan. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

Generációkon átivelő szorongás.

A nagyszüleink, és szüleink akarva akaratlan átörökítetténk belénk a szorongásaikat, a fájdalmaikat.

Sajnos pár lelki sérülés generációkon át ível, és nehéz ezt megtörni.

2022. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Én tutira epresszióban szenvedek! Az egyik haverom apresszióban, a másik meg az espressóban!!😂
2022. jan. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!