Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen élő Márki-Zay vs....

Steven95 kérdése:

Legyen élő Márki-Zay vs. Orbán miniszterelnök-jelölti vita?

Figyelt kérdés
MZP kihívta Orbánt egy miniszterelnök-jelölti vitára.

2022. jan. 16. 22:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/125 anonim ***** válasza:
35%

Biztos,hogy "nem szerencsés",a megfutamodás,de a Fidesz még ezt is jobban

felvállalja,mint egy bizonytalan eredményt hozható esetleg rosszul "elsült" vitát.Ez már politikai taktika.

2022. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/125 anonim ***** válasza:
20%
120: a gyakoris valaszadók nem reprezentatív minta. A közvéleménykutatók mindenféle társadalmi csoportból veszik a válaszadói mintát nem pedig kimennek az utcára és az összes szembejovotol megkerdezik amit kutatnak. Es amúgy az itteni válaszolók 10szeresét kérdezik meg. Jól megválasztva a mintát (legyen benne idős/kozrpkoru/fiatal, nő/férfi, faluban/varosban/megyeszékhelyen/fővárosban élő, alapfoku/középfokú/felsőfokú végzettségű)
2022. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/125 anonim ***** válasza:
27%
122/Érdekes,-sokat jövök megyek-engem még soha nem kérdeztek meg.Tényleg ez reprezentatív?
2022. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/125 anonim ***** válasza:
82%

A szavazást így fogod leadni, hogy "FIDESZ" vagy "Ellenzéki Összefogás". Nem lesz ilyen, hogy DK, Jobbik, LMP meg tököm tudja... És ennek az összefogásnak lesz Márki a vezetője. Szóval még mindig nem értem, hogy jön ide Gyurcsány, mert senki se tud rá értelmes választ adni. Az meg nem értelmes, hogy "egyértelmű, mert ott van a DK-ban". Ez egy nonszensz.

Amúgy én bírtam orbánt amikor a vírus terjedését éles lőszerrel felfegyverzett katonákkal meg tankokkal próbálta megfékezni xD Nem csoda, hogy nálunk lett a legnagyobb a halálozási arány a VILÁGON. Szavazzatok rá megint, legközelebb az inflációt is majd katonákkal meg tankokkal állítjuk meg.

2022. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/125 anonim ***** válasza:
88%

Gyurcsánnyal riogatják az embereket,ez egyszerüen ennyi.Ezt el lehet adni,hogy az emberek megrettenjenek.

Ott van az utak mentén a "riogatós- plakát" is.Gyurcsánynak lett egy klónja-

a Mini Feri.Egy törpét ábrázol,egyenruhában./?/ Ő lenne MZP,igaz ő nem törpe,és nem is növesztett az évek alatt pocakot.

2022. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!