Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen élő Márki-Zay vs....

Steven95 kérdése:

Legyen élő Márki-Zay vs. Orbán miniszterelnök-jelölti vita?

Figyelt kérdés
MZP kihívta Orbánt egy miniszterelnök-jelölti vitára.

2022. jan. 16. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Kormanypárti vagyok. Orbán álljon ki!
Kormánypárti vagyok. Semmiképp se.
6 párti összefogást támogató. Igen.
6 párti összefogást támogató. Nem.
Egyéb. Igen.
Egyéb. Nem.
Nen izgat a dolog.
111 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
21%
Igen! Végre észrevenné a nép mekkora sületlenségeket beszél ez a Márki amikor a miniszterelnök rávilágítana! Úgy besülne mint Medgyesi meg Gyurcsány még anno.
2022. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 anonim ***** válasza:
74%
Ez egy úgymond normális országban alap lenne. A magyar birkáknak viszont még ez sem szükséges hogy lekösse őket a demokráciának nevezett showműsor.
2022. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/125 anonim ***** válasza:
21%

#2


Feri haverodnak jól jött a szónoka a tvben? Nem sokra rá, mi is volt a Balcsin?

2022. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
82%
Viktorka úgysem mer kiállni senkivel sem.
2022. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim ***** válasza:
79%

5


Felesleges magyarázkodnod, mindenkii tudja, hogy egy gyáva nyúl a csúti törpe.

2022. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
20%

Ahogy alakulnak a dolgok, Orbánnak nem érdeke kiállni.

Bár a 2/3 garantált lenne egy ilyen vita után.

2022. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
27%

Mi változna egy ilyen vita után ? Lenne akár egyetlen szavazó is az országban aki változtatna az álláspontján ?


Kovács Béla választópolgár : Nyár óta járok az összefogás gyűléseire. Eddig mindenben egyetértettem a Péterrel. De most a vitán meghallgattam a miniszterlenök urat és rájöttem hogy mégis neki van igaza. Ha nem lett volna ez a vita akkor én balga a baloldalra szavazok, de most felnyitották a szemem.


Özv. Slamac Ignácné választópolgár : Én eddig mindig a Viktorkára szavaztam. Most is gondolt rám a csirkefarháttal. Aztán megláttam ezt a snájdig Péter gyereket a vitában. Hát egy világ omlott össze bennem. Lehet hogy a Viktorka eddig becsapott engem. Nem is kell a csirkefarhát tőle. Inkább a Péterre szavazok.


Szóval kész vicc az egész. Nem kell a cirkusz.

2022. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
80%

Miért lenne hülyeség? Hülyeség lenne az embereknek bemutatni, hogy kik kormányoznak, vagy kik akarnak? Minden normális országban van választási vita. Az olyanokban nincs mint oroszország meg kína.

Orbán nem fogja megkockáztatni, hogy márkit mégtöbben megismerjék a tv-n keresztül, mert így is olyan iramban szippantja el tőle a szavazatait, amire nem számítottak.

2022. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
40%

#9 Nincs minden országban és nálunk nem miniszterelnököt vagy elnököt választunk, hanem pártokat, képviselőket.

Szakmai viták vannak és lesznek is a felek között.

Aki nem tudja eldönteni kire szavazzon ha nincsen egy ilyen vita az inkább ne is menjen el szavazni.

2022. jan. 17. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
28%

Márki Zay sajnos az erőszakos, nagyhangú hadoválásban szerintem jobb mint Orbán Viktor, ráadásul vesztenivalója sincs, a saját személyiségét már úgyis lejáratta, de leránthatná egy két durva beszólogatással OV karakterét magával a mélybe.


Vásári bohóccal nem áll le a király társalogni.

2022. jan. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!