Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen élő Márki-Zay vs....

Steven95 kérdése:

Legyen élő Márki-Zay vs. Orbán miniszterelnök-jelölti vita?

Figyelt kérdés
MZP kihívta Orbánt egy miniszterelnök-jelölti vitára.

2022. jan. 16. 22:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/125 anonim ***** válasza:
26%

105: "Azért az arányokat se feledd el hozzátenni. Orbánt egy 70%-os részvétel mellett választották meg, vagyis 2 milliónál is több támogatója van."

Milyen arányokról beszélsz, te szerencsétlen?!

Még mindig nem bírod felfogni: kettő db. azonos rangú miniszterelnök-jelölt vitájáról beszélünk; nem a kuplerájban alkudozol!!!

2022. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/125 anonim ***** válasza:
31%

#111

Márki-Zay mit tett le az asztalra azon kívül, hogy Hódmezővásárhelyt tönkre tette valamint mindenkibe belerúgott?

Milyen egyenrangúságról beszélsz egy 2,5 milliós támogatottsággal megválasztott miniszterelnök és egy kevesebb mint 400 ezer ember megválasztott jelöltecskével kapcsolatban?

Márki-Zay soha nem lesz egyenrangú Orbánnal.


Ezt meg neked kellene végre felfogni, de mivel nyakig benne vagy ott, ahol nem kellene, így nem látsz annál többet.

2022. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/125 anonim ***** válasza:
18%

#111

Hiába hisztizel, MZP és Orbán nem egyenrangúak.

MZP mögött nincsen párt sem, csak kirakatember, Orbán ellenben Magyarország jelenlegi miniszterelnöke.

Bármennyire is szeretnéd ezt erőltetni, olyan funkció nincsen, hogy "miniszterelnök jelölt" a kampányban. Pártvezetők, listavezetők vannak.

MZP jelenleg semmivel nem több, mint a Mi Hazánk listavezetője vagy a Kétfarkúaké, csak feltételezhetően több szavazó áll mögötte.

Hogy valójában mennyi, az majd a választáson fog kiderülni.

Majd ha lefutott a szavazás és MZP mint listavezető bejutott a parlamentbe, ott válhat miniszterelnök-jelöltté.

2022. jan. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/125 anonim ***** válasza:
26%
Gyáva, sunyi egy alak ez az Orbán ficsúr, ha egy Márki-Zaj-jal sem mer kiállni!!!
2022. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/125 anonim ***** válasza:
21%

#114

Mi a francnak álljon ki egy bábbal vitázni?

2022. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/125 anonim ***** válasza:
36%
Orbán is csak egy báb.
2022. jan. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/125 anonim ***** válasza:
54%

Én szeretném ha lenne vita,de Orbán szerintem nem fogja bevállalni,mert a környezete azt sugallja,hogy a vitával ő csak veszthet.

Még ha jól is szerepelne abban,akkor sem hozhatna lényegesen több szavazatot a vita,mint amire most is számíthat.

Aki eddig is őrá szavazott,az ezután is oda fog szavazni,a bizonytalanokra nem nagyon hathat lényegesen a vita kimenetele,mert lehet el sem fognak menni,tehát sok a passzív közöttük.

Sajnos szerintem nem lesz vita,mert a Fidesz nem érdekelt ebben.

2022. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/125 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Márki-Zaynak méltatlan lenne leereszkednie egy hazug diktátor szintjére!
2022. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/125 anonim ***** válasza:
100%

MZP szerintem szívesen vitázna,de Orbán el fogja kerülni az összecsapást.

Több kényes témát is lehetne ott feszegetni,és egy vita kimenetelét.annak utóhatását nehéz előre megjósolni.

Talán akkor várható vita,ha a felmérések szerint a Fidesz mindenképpen vesztésre állna,és a kormánypárt "mindent egy lapra feltéve"-ezt bevállalná.

De ehhez mindenképpen vesztes helyzetben kell lenni Orbánéknak.

2022. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/125 anonim ***** válasza:
100%
#119 Az itteni szavazásból az derül ki, hogy a legtöbben, 101-ből 76-an szeretnék, ha lenne vita. Orbán megfutamodása ezért elég nagy arcvesztést okozhat, hiába magyarázzák itt többen a védhetetlent. Én biztos nem tudnék nyugodt szívvel egy ilyen gyáva miniszterelnökre szavazni.
2022. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!