Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legyen élő Márki-Zay vs....

Steven95 kérdése:

Legyen élő Márki-Zay vs. Orbán miniszterelnök-jelölti vita?

Figyelt kérdés
MZP kihívta Orbánt egy miniszterelnök-jelölti vitára.

2022. jan. 16. 22:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/125 anonim ***** válasza:
75%

#10

Nem tudom milyen országban élsz, de mi miniszterelnököt választunk Magyarországon. Ezt a pártos dumát csak a Hollik féle b4lf*szok nyomatják, mert megakarják győzni az embereket, hogyha nem Orbán nyer akkor Gyurcsány, tehát Soros...

Nem értem amúgy hogy jutottunk el odáig, hogy egy elvileg demokratikus országban megválasztották a szavazók a miniszterelnök kihívóját és nem megy el vitázni, mert szerinte nincs értelme? Tehát nincs értelme foglalkozni az emberek akaratával?

2022. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/125 anonim ***** válasza:
71%

Pont most néztem fel az "Orbán egy Géniusz" YouTube csatornára, amely indított egy szavazást arról, hogy legyen e vita, vagy sem és nagy fölénnyel győzött a "ne legyen" opció.

Ez a csatorna erősen kormánypárti aki nem tudná.


[link]

2022. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/125 anonim ***** válasza:
33%

Orbán anno megpróbált normálisan viszonyulni az ellenzékhez még 2010-14 között. Csak rájött, hogy semmi értelme ezekkel a baloldali hazaárulókkal normálisan beszélni, mert kár rá energiát pazarolni.


Meg lehet nézni Orbán régebbi parlamenti beszédeit, nagyformátumú, nagyszerű beszédek és viták. Így beszél egy igazi miniszterelnök.


Hajrá Orbán Viktor! Ő ma a legalkalmasabb erre a pozícióra!


https://www.youtube.com/watch?v=3nleqcGGvv4

2022. jan. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/125 anonim ***** válasza:
80%

#24

Itt most nem az ellenzékről van szó, hanem arról a miniszterelnök jelöltről akit az ország másik fele megválasztott. Aki nem fideszes az dögöljön meg?

2022. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/125 anonim ***** válasza:
12%

#25 Nem választott meg senkit az ország másik fele.

kevesellitek a fidesz 2,8 millió szavazóját, miközben az előválasztás első fordulójában alig volt 600 ezer szavazó (ha elhisszük) és ebből 125 ezren szavaztak MZP-re. A második fordulóban Dobrev ellenében szavazták meg őt kevesebben, mint 400 ezren.

Azért nagyon nem az ország fele az a 400 ezer ember, még a 600 ezer sem!

2022. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/125 anonim ***** válasza:
86%

#26 Én az ellenzékre fogok szavazni, de nem vettem részt az előválasztásokon.


Hidd el sokan vagyunk így még.

2022. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/125 anonim ***** válasza:
14%

Aki nem fideszes, ők is jobban járnak egy fidesz kormányzással (mint az elmúlt években) mint egy baloldali kamuösszefogással, ahol bár éppen cserélgetik ki legyen az előtérben, a háttérben úgyis a gyurcsányi megbukott "merjünk kicsik lenni" politika van.


A fidesz alkalmas kormáynzásra, a baloldal nem. Szomorú helyzet, de nekik egy ilyen alkalmatlan baloldal jutott. 2010re teljesen megbuktak, nem értem most mit akarnak nagyrészt ugyanazok az emberek. Teljesen hiteltelenek. PL: Surányi György ha már őt emlegeti MZP. Őt már az öszödi beszédben is emlegette Feri hogy alkalmatlan.


Vitának meg semmi értelme nem lenne. 2006-ban is láttuk mi volt. Gyurcsány hazudozott nyert majd tönkretette az országot. Nem kell ez újra .

2022. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/125 anonim ***** válasza:
0%
nekünk*
2022. jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/125 anonim ***** válasza:
84%

#28

Tehát te a pénzlopást, hatósági árak bevezetését, forint inflálását, orvosok elbocsátását, támogatott egyetemi férőhelyek csökkentését jó vezetési technikáknak találod. Értem, azt hiszem nincs több kérdés.

2022. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/125 anonim ***** válasza:
27%

30: 2020-ban még Gyurcsány követelte az alapvető élelmiszerek hatósági árának bevezetését, mit vered itt a nyálad? most hogy Viktor vezette be, most nem jó, mi? orvosoknak 1,6 milliós a fizetése, Fletó idején volt 160 ezer. aki ezek után elmegy az eü-ből az már ne a fidesz hibája legyen.


az, hogy megkurtítják az egyetemi férőhelyeket, miért is olyan fontos? nézz körül, a környezetedben anyagilag sikeres emberek közül hánynak van diplomája?


legyen államilag dotált diploma, DE CSAK A LEGJOBBAKNAK. Aki tanulásban csak átlagos, az vagy fizesse meg, vagy pedig menjen el dolgozni Van nekem ismerősöm aki diákhitelből fizette a főiskolai/egyetemi tanulmányait, aztán elment bankba dolgozni, ahol aztán mennyire kell diploma.... aztán 2 év múlva elment szülni. azóta is otthon van a második gyerekkel. tényleg megérte 3 (v.5 ha egyetem) évet elcseszni úgy hogy most semmit nem kamatoztat belőle.

2022. jan. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!