Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult Fidesz-szavazók:...

Kiábrándult Fidesz-szavazók: Mi volt az "utolsó csepp a pohárban" amitől végleg kiábrándultatok? Kire fogtok szavazni, fogtok egyáltalán?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
59%
Én teljesen kiábrándult Fidesz szavazó vagyok. Inkább nem is sorolom miért. Viszont a Fideszre behúzom az x-et. Lelki kötelességből. Isten látja lelkem!
2022. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%

#10 Már nem azért a két fillérért, de az a szavazótábor erősen hamisított volt. Az Ellenzék a szavazókörök 40%-ában egyáltalán nem is volt jelen, ott voltak viszont a fidesz-delegáltak és a fideszes önkormányzatok választottja, akik nyilván nem fidesz-párttag de fideszlojálisak, és szétcsalták az egészet.


Az idősotthonokban tudjuk, hogy megy az agymosás, azok mind gócpontok voltak, és szervezték is rájuk a választást. Ebből most sokat vesztettek.


Nem csak Karácsony Pesti úti idős otthonára kell gondolni, az összesben katasztrófa volt, ő csak kimondta azt, amit mindenki más elhallgatott.

2022. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
15%

22: Látott valaki életében olyan szavazókört, ahol egy darab fideszes emberke ült ott? Én még életemben nem láttam ilyet és nem is hallottam róla. Ahol én jártam, ott mindig hosszú sorban üldögéltek az asztal mögött, pedig már több településen is szavaztam.


Gyártjátok itt a hülye konteókat mint a laposföldesek.

2022. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
69%

23

Teljesen mindegy hány ember ült ott. A szavazókörök többségében nem volt ellenzéki delegált, úgy csaltak ahogy akartak.

2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
22%
24. Miért nem volt? Ja, hogy nincs szavazókörönként 1 azaz egy fő lelkes szimpatizánsotok? Akkor mégis miben biztok?
2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
91%

25

Mivel 10 felé volt szakadva az ellenzék. De most, hogy létrejött az összefogás már 15ezer ellenzéki jelentkezett szavazatszámlálónak. Be is van sz.rva a fidesz, hogy fognak így csalni... :))))

2022. jan. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentette a kormány a régészeti feltárások négyzetméter díját, na ezt nem kellett volna.😢
2022. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
13%
26. És akkor a 6 párt már oda tud ültetni egy számolni tudót? Gratulálok, már ezért megérte.🙂
2022. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 árokpart ***** válasza:
29%
Nekem a katonák jelenléte a kórházakban zavar nagyon.
2022. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
88%

Én már egy kicsit régebben ábrándultam ki. Keresztyén ember vagyok, fontos nekem a hit és a hitelesség. Engem személy szerint felháborít az, hogy a vallást politikai célra használják, nyilvánvalóan álszent módon játszák a hívőt, közben meg teljesen hiteltelenek. Ez valójában vallásgyalázás, és az se tetszik, hogy ehhez több egyház is asszisztál, mert megtévesztették, megkísértették azokat. Ezzel viszont számos igazi Istent keresőt elrettentenek.

Félreértés ne essék, nem mondom, hogy az ellenzék keresztyén lenne, de legalább nem báránybőrbe bújt farkas.

Számtalan dologban nem értek velük egyet, és csak azért szavazok rájuk, mert jelen esetben ők a kisebbik rossz. Szívem szerint egyik pártra se szavaznék, mert nincs igazi, de ez nem elég a Fidesz visszaszorításához.

2022. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!