Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiábrándult Fidesz-szavazók:...

Kiábrándult Fidesz-szavazók: Mi volt az "utolsó csepp a pohárban" amitől végleg kiábrándultatok? Kire fogtok szavazni, fogtok egyáltalán?

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
77%

Nagyon sok minden zavart, de a COVID kezelése volt az utolsó csepp. Nem csak az, hogy szarul tájékoztatnak, hogy nincs tesztelés, késve csinálnak bármit és hogy az emberek segítése annyiban kimerült, hogy egy darabig nem kellett törlesztőt fizetni, ami miatt valójában csak mindenki megszívja, mert emiatt végül jóval többet és tovább kell visszafizessen.


Hanem az, hogy ezt is arra használták, hogy minél többet lopjanak. A felhatalmazási törvény, az éjszaka benyújtott saláták, a lélegeztető biznisz, amiben több ezer, tízezer olyan gépet vásároltak csókos cég közreműködésével, amikre nem csak nem volt szükség, de nem is jók semmire, mert már azóta kellett közbeszerzést kiírni lélegeztetők beszerzésére, a sinopharmot dupla annyiért vettük, megint csak csókosok közreműködésével, mint mindenki más, hogy a védettségi kártya is csak van, azért mert valaki iszonyatosan megszedte magát a filléresen legyártott és iszonyatos haszonnal továbbadott kártyákon...

2022. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
84%
Én is rájuk szavaztam még legutóbb is, de már nagyon megbántam, és szégyellem. Visszagondolva bánom, hogy nyertek 2010 óta egyszer is. És ezzel nem Gyurcsányt dicsőítem, aki ilyet adna a számba az kiforgatja a szavaimat, előre szólok!
2022. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 Barnabas333 ***** válasza:
64%

40-nem de a Fidszetől kaptam vissza pénzt lakás felújításra, kapok a gyerek után is elvileg februárban, de az ingatlan és albérlát árak az egekben vannak ezzel senki sem foglalkozik.

A benzin és kajastop nem érdekel.

A fizetésem a mágán szektorban nem lesz több akkor sem ha más lesz hatalmon...

2022. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért van az ingatlan ára az egekben, amiért a fidesz olyan támogatásokat osztott amilyet. Ne az első lakáshoz jutókat támogatja, akiknek tényleg kéne, hanem az összeset, akinek van pénze és befektető ingatlanba. Akár a sokadikba.
2022. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!