Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted hol van jobb helye...

Szerinted hol van jobb helye egy ilyen gyereknek (LMBTQ-politikai kérdés)?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy örökbeadható gyerek, aki mondjuk elmúlt 6 éves, ezért már nem kell a házasoknak, akik kisbabát szeretnének.


Viszont lenne egy LMBTQ-pár, akik szívesen örökbefogadnák. Hol lenne jobb helye?



2022. jan. 22. 14:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
23%
#30 önmagában azért, mert egy család szegény, tilos kiemelni gyereket a családból. Hogy apád miért és hogyan jutott idáig illetve mit tehetett volna a szociális rendszer értetek, az a valódi kérdés, illetve az, hogy miért nem léptek közbe a tanárok, amikor csúfoltak a társaid (akik amúgy ugyanúgy csúfoltak volna a 2 apukád miatt akkor is ha Nike cipőben jársz és lazacos szendvicset uzsonnázol).
2022. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

#31 #30


Érdemes lenne úgy általánosságban a szülőket oktatni, hogy hogyan neveljék a gyereküket.

Az örökbefogadásnál az a jó hogy kötelező tanfolyamon részt venni, ahol megtanítanak gyereket nevelni és ellenőrzi a gyámhatóság hogy tényleg készen állsz arra, hogy egy gyereket nevelj.


Amúgy ez a 2 apuka dolog ez olyan hogy kb a gyerekek mindenért is csúfolni akarnak, épp milyen pólót veszel fel, milyen a hajad, mit szeretsz csinálni, milyen zenét hallgatsz, túl sovány vagy, túl kövér vagy, túl sokat tanulsz, túl keveset tanulsz.

2022. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
76%
Rég rossz ha egy gyerek jobb helye politikai kérdés, nem gyermekjóléti. Hetero és meleg szülő is lehet jó, bagy nagyon szar- nem azon múlik hogy kivel szeret dugni.
2022. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
#31 Arra celoztam igazabol hogy mindenhogy belekotnek egy gyerekbe ha nem all ki magaert. Van egy baratom aki meselte hogy vallalkozo szulei voltak, viszont csendes volt es igy is piszkaltak.
2022. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Én esetemben inkább döbbenet volt, mikor kiderült, hogy anyum 38 lett akkoriban mikor én születtem, apum meg 42.... sőt a származásomba is belekötöttek, hogy lengyel vagyok... ilyenek, túl éltem... és meleg is vagyok... bár nem gondolom, hogy megjegyzésekből lehet-e építkezni....
2022. jan. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!