Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nah mit szóltok, egyes pletyká...

Nah mit szóltok, egyes pletykák szerint Trump Elnök Úr márciusban hazánkba látogat?

Figyelt kérdés

már a jelenlétével is hatalmas kampánysegítség lenne a jobboldal számára, ez lenne ám az igazi overkill a moslékkoalának


[link]



2022. jan. 29. 04:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/123 anonim ***** válasza:
Mondjuk nézz körül interneten, hogy miként szokás írni a neten, tudod netes szleng akár így is utánajárhatsz.
2022. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/123 anonim ***** válasza:
75%

Ezt én értem, de még mindig nem világos, számszerűsítetted ezt lakosságarányosan.


[link]

2022. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/123 anonim ***** válasza:
Mit írtam: Nézz körül az interneten, forumokon oldalakon stb ahol vannak kommentek és hasonlók... Aztán meg fogsz lepődni h mennyien rövidítenek.
2022. jan. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/123 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az előbb is értettem. De abból hogy jött ki neked az, hogy ők a többség? Jópofák ezek a hasraütésszerűen bemondott nagyívű mondatok, de tartalmilag konolytalanok.
2022. jan. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/123 anonim ***** válasza:
Hogy jött ki, értetted amit írtam, de akkor mégsem, hogy ha megnézed hogy mennyiszer találkozol ilyesmivel akkor látod, hogy bizony nem ritka dolog, és ez azt mutatja, hogy terjed. Minél fiatalosabb a témakör annál nagyobb arányban.
2022. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/123 anonim ***** válasza:
50%

Nem a kérdésre válaszolsz.

Rohadtul ki akar törni belőlem valami szarkazmus, de annyi naivitás (vagy tettetett értetlenség) dugárzik a válaszodból, hogy félek: meg sem értenéd.


Ember! Attól, hogy te az internetet bsztatod és ott látsz ilyen nyelvbutító lusta fszokat, az milyen megalapozott kijelentéshez elég?

Megsúgom: szinte semmilyenhez. Te azt állítod, a többség így beszél. Magyarország népessége 9,7 millió fő.

Te látogatsz a neten tippem szerint 8-10 olyan oldalt, amir zömében hozzád hasonlók látogatnak és ugyanolyan lusták, emiatt idióta rövidítésekkel butítják magukat és ezt a nehéz, de szép nyelvet is.

Egy mikrokörnyezetben forogsz, de te nagy magabiztossággal kijelented, hogy az a többség.

Ugyanezen a logikán hasal el a Mari néni is, aki szerint mindenki fideszes, eklenzéki, hátomlábú népitáncos stb, MER' A SZOMSZÉD IS AZ. Meg hát ő nem is ismer olyat, aki nem. Miközben Mari néni világa a közért-nyugdíjas klub-otthon tengelyen foglal helyet.


[link]



Továbbá elegánsan nem veszel tudomást ama tényről, hogy nem válik sem helyessé, sem üdvözlendővé valami csak azért, mert szerinted a vélt többség ezt követi.

Magyarországon 400 ezer alkoholista van (meg még amiről nem tudunk). Ez sok. Ettől még nem jó.

2022. jan. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/123 anonim ***** válasza:

Jó, ez így reggelre azért jó kis humor adag, köszönöm. :D :D


Nem tűnt fel, hogy bizony a netes közösségről van szó, nem arról ahogy az iskolai tanteremben, vagy az esti operában vagy bárhol máshol beszélnek az emberek?

Szóval arról nem tehetek ha azon apró kis tény fölött sikerült elsiklani, hogy itt bizony most a netes közösségről volt szó.


Innentől meg hiába ismétlem úgy néz ki, hogy ha tetszik ha nem ez ilyen, hiába kötsz bele, attól nem fog neked mindenki neten " gyöngybetűs fogalmazást " írni.


A helyes nem helyes dologról meg annyit, hogy egyrészt a nyelv változik, nyelvújítás rémlik pl, bizony ami addig helyes volt utána sok minden máshogy lett helyes, és megnyugtatlak, évről évre most is változtatnak a szabályokon, ha nem hiszed járj utána.


Végső soron meg neten ismét csak nem az a priorítás, hogy most jajj de helyes legyen, hanem értsék amit ki akarnak fejezni, nem fogja egy nyelvtantanár osztályozni neki.

2022. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/123 anonim ***** válasza:
Innen meg totál fölösleges ezen tovább rugózni: Röviden annyi, hogy neked nem tetszik ez a dolog, de attól még létezik ennyi, ahogy azt is kell kell fogadni, hogy a nyelv változik.
2022. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/123 anonim ***** válasza:
50%

"Nem tűnt fel, hogy bizony a netes közösségről van szó"


Én is a netes közösség része vagyok, ahogy csak Magyarországon még pár millióan.


Ettől még az a tény nem változik, az általad látogatott felületek csupán egy kis szelete ennek. És a te személyes élményed minden csak nem reprezentatív.

2022. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/123 anonim ***** válasza:
Körülnéztél úgy átlagban az internetes forumokon, egyéb honlapokon ahol kommentelnek, írnak az emberek?
2022. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!