Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nah mit szóltok, egyes pletyká...

Nah mit szóltok, egyes pletykák szerint Trump Elnök Úr márciusban hazánkba látogat?

Figyelt kérdés

már a jelenlétével is hatalmas kampánysegítség lenne a jobboldal számára, ez lenne ám az igazi overkill a moslékkoalának


[link]



2022. jan. 29. 04:16
 71/123 anonim ***** válasza:
50%

És akkor még nem beszéltünk arról, hogy a "netes szleng" nem maradt meg a netes környezetben, mert jeles ifjaink egy részének a beszéd is fárasztónak bizonyul, hiszen a verbális kommunikációban is ugyanazokat az értelmetlen butításokat és bzis hajlításokat alkalmazzák. Az igazán szép pedig az, hogy ilykor hosszabb szavakat gyártanak a bzis hajlításokkal, mint amilyen az eredeti szó hossza. S mindezt az egyszerűsítésre fogva.

No comment...

2022. jan. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/123 anonim ***** válasza:

Én is erre gondolok hogy alszol, mert máshogy nem tudom már hogy lehet ennél jobban elmagyarázni, hogy ne értsd szerintem már direkt csak azért is félre.


Mit írtam, menj fel forumokra, stb. direkt így írtam, hogy szabadon választhatod, sőt azt is hozzátettem minél fiatalabb korosztálynak szólóra mész annál nagyobb arányban lesz a jelenség.


Írtam pontos számadatokat? Nem. De ha már a fentebbi rész nehézkes akkor csak így helyben mondom, hasonlítsd össze mondjuk a kultúra részleget meg a szórakozás részleget, meg fogsz lepődni, hogy mennyivel másabb lesz az átlagos szövegkörnyezet.


De az alap, hogy még mindig az, hogy ezt nyomatod rá, hogy bzis stb. Erre már nem egyszer leírtam, hogy oké ez a véleményed kész nem tetszik, de ettől még fogadd el, hogy a trend viszont más.

Most ezen őszintén mit kell tovább ragozni még? Hiába írod le kismilliószor, hogy bzis meg jajj mi lesz a gyönyörű nyelvből. Én simán leírtam az okát h az emberek neten nem dolgozatot írnak, ahnem kommunikálnak és sok esetben ezt rövidítve, egyszerűsítve teszik. Most ebben megint mi az olyan ami hamis állítás? Hányszor ismételjem azt is amit fentebb írtam, hogy szabadon választott forumokat stb leshetsz, nem írtam számszerű adatot h X % használ így és úgy, hanem annyit jeleztem hogy minél fiatalabb a korosztály az adott helyen annál nagyobb lesz az arány. Ennyi.

2022. jan. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/123 anonim ***** válasza:
50%

Hát b+ ilyen nincs...

Olvasd el még egyszer (vagy most először?) a 70. Választ.

2022. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/123 anonim ***** válasza:
50%

"Írtam pontos számadatokat? Nem."


ÉPP EZ A BAJ! Enélkül hivatkozol többségre.

2022. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/123 anonim ***** válasza:
54%
És azóta eljutottál addig hogy körülnézz legalább pár forumon vagy valami hasonlón? Igen többséget írtam számadatok nélkül ezért írtam hogy picit nézz körül és nézd meg hogy mennyien használnak rövidítve szavakat vagy épp szlengben....
2022. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/123 anonim ***** válasza:
50%
Könyörögve kérlek mondd, hogy csak játszod a hülyét!
2022. jan. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/123 anonim ***** válasza:
Pont erre gondoltam csak épp fordított szempontból, vagy tedd már emg amit írtam, aztán utána aggodalmaskodj ezen, vagy sőt, simán fogadd el, hogy itt fogsz találkozni iylesmivel aztán kész. Igazából elején sem értem minek kellett belekötni, de sebaj legalább 5 oldalon át " ki lett tárgyalva ".
2022. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/123 anonim ***** válasza:
50%

Tökéletes példája vagy annak a mérésnek, miszerint a fiatalok jelentős része funkcionális analfabéta.

Ez elég szomorú.

2022. jan. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/123 anonim ***** válasza:
Tedd hozzá, hogy szerinted. Mert ugy néz ki ezt nem hangsulyoztam eléggé, hogy szerinted "bzis stb... ", és ahogy már írtam, más szmepontjából meg praktikusság.
2022. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/123 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos úgy tűnik, hogy objektíven is. Egyrészt azért, mert az egy valóban mért adat, ellentétben azzal, amin napok óta erőlködsz, másrészt azért, mert ez az egyetlen épkézláb magyarázat, hogy miért pörögsz ugyanazon a semmitmondó fszságon napok óta, minden érv ellenére, változatlanul nem értve a lényeget.
2022. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!