Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nah mit szóltok, egyes pletyká...

Nah mit szóltok, egyes pletykák szerint Trump Elnök Úr márciusban hazánkba látogat?

Figyelt kérdés

már a jelenlétével is hatalmas kampánysegítség lenne a jobboldal számára, ez lenne ám az igazi overkill a moslékkoalának


[link]



2022. jan. 29. 04:16
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/123 anonim ***** válasza:
50%
Egy proli, mindig proli.
2022. jan. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/123 anonim ***** válasza:
100%

"Körülnéztél úgy átlagban az internetes forumokon, egyéb honlapokon ahol kommentelnek, írnak az emberek?"


Rossz kérdést teszel fel. Azért teszel fel rossz kérdést, mert a kezdetektől nem érted a lényeget, így nem is arra reagálsz.

2022. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/123 anonim ***** válasza:
54%
Igazából kérdésnek se kéne lenni, kijelentettél valamit hogy hát neked nem tetszik, és kb ennyi, én meg csak annyit jeleztem hogy akkor jobb ha emgszokod, a dolgot. Ennyi volt röviden a lényeg. Lehet tényleg bármerre tekerni a dolgot, a lényegen mit sem változtat.
2022. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/123 anonim ***** válasza:
50%
Rossz a memóriád barátom. Állítottál valamit és e pillanatig homály fedi, hogy mire alapoztad ezt az állításodat.
2022. jan. 31. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/123 anonim ***** válasza:
Miért ki kötött bele a dologba, hogy jajj minek rövidíteni stb? Olvasd csak vissza?
2022. jan. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/123 anonim ***** válasza:
50%

Ó, anyám...

Ember, nem az volt a kérdés, hogy ki kezdte!

Miután kifogásoltam a bzis nyelvbutítást, előaftál egy magyarázatot egy vizionált többségről. Ezen állításod alapja várat magára.

2022. jan. 31. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/123 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg mindig erre térsz vissza? lassan egyszerűbb lenne bemásolgatnom szó szerint újra ugyanazt, mert nem sikerül felfogni.

Kezdve azzal, hogy a többségbe bekeverted először szó szerint a mindenkit, mikor internetes közegről volt szó alaphelyzetben, erre én javasoltam hogy nézz már kicsit körül forumokon, weblapokon ahol kommentelnek az emberek, sőt ha jól rémlik még azt is említettem hogy minél fiatalabb adott oldal közönsége annál jobban lehet vele találkozni.


Innen meg nem tudom mit akarsz még igazából. Leírtad kismilliószor, hogy jajj bzis meg butítás stb, én jeleztem, hogy szerinted így van, okés, de attól a dolgok másik irányba haladnak. Most ezen mi még az olyan kínai?

2022. jan. 31. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/123 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg mindig erre térsz vissza? lassan egyszerűbb lenne bemásolgatnom szó szerint újra ugyanazt, mert nem sikerül felfogni."


Rosszul tennéd. Ugyanis ötszázadszorra is le kellene írnom, hogy a te személyes benyomásod nem egy számszerűsített statisztikai adat, hanem egy légből kapott kijelentés, személyes benyomások alapján. Tehát akinek itt valamit qrvára nem sikerült felfogni, az nem én vagyok.

2022. jan. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/123 anonim ***** válasza:

Hát nem úgy néz ki a dolog, olvasgass már itt kicsit, vagy bármely más forumon nézelőduj már hogy milyen stilusban írnak az emberek, vag ha ez oly fárasztó, mert úgy néz ki az ha nem sikerült megcsinálni, keress már rá arra hogy " netes szleng " vagy valami hasonló kifejezésre, aztán ird fel filccel a monitorra, hogy " ez bzis meg nyevbutítás ".

Jobb javaslatom nincs, mert tényleg nem hiszem el, hogy ez olyan nehezen érthető dolog, hogy kötheted akármeddig az ebert a akróhoz, sé lehet ez a véleményed, de csak enm sikerül felfogni, hogy hiába ez a véleményed, hiába nem tetszik a dolog az ellenkező irányba halad, vagy elfogadod, vagy mérgelődhetsz rajta ameddig jól esik, rád van bízva.

2022. jan. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/123 anonim ***** válasza:
50%

Á, kizárt, hogy ilyen van. Szeretném hinni, hogy még alszom.


Ember! Ha leírod ugyanazt a semmitmondó üres fszágot ötszázszor, az nem lesz több egy ötszáz alkalommal eismételt üres fszságnál.


Beakadt nálad ez a "nézdmármeganetesfótumokat".


Elmondom akkor még egyszer, szépen, szájbarágósan, mint egy 4 évesnek.

Amit mondasz, az

Nem

Több

Egy

Személyes

Benyomásnál


Ezért hoztam fel példának Mari nénit, amin te kedélyesen elheherésztél, csak épp a mondandó lényege nem törte át a szürkeállományhoz vezető utat.


Vegyük végig még egyszer, utoljára:

-Te kb 8-10 netes oldalt látogatsz fixen, érzésem szerint. Ha ettől többet, sokat az sem számít, hiszen nem látod az összes hozzászólást. Ez a pár oldal a mikrokörnyezet, nem "AZ" internet.


-Ebben a mikrokörnyezetben te tapasztaltál valamit, amit egyrészt nem számszerűsítettél, de legalább kinevezted többségnek.


És elérkeztünk a dolog matematikai részéhez. Ahhoz, hogy a te állításod releváns és komolyan vehető legyen, szükség lett volna arra, hogy ismerj pár adatot. Például, hogy hány felhasználó alapján mérünk. Mert ha egy oldalon van pl. 500 hozzászólás és 30 hozzászóló, de ebból 29 csak egyszer szól hozzá, s teszi ezt normális magyarsággal, a többi hozzászólás meg ugyanattól az egy szófosó, nyelbutító idiótától származik, akkor egy torz képet kapsz. (de legalább számszerűsítetted.)


Ahhoz tehát, hogy legalább közel komolyan vehető legyen egy ilyen "meratöbbségmondja" állítás, legalább abban a kibszott mikrokörnyezetben ismerni kellene, hogy mekkora kommenthalmazból és hány felhasználóból mérünk, ki, hányszor kommentel és ebből hányan tudtak egy qrva szót normálisan leírni.


Namármost, miután neked erről halvány fingod sincs, ezért maradt az üres dobálózás egy vizionált többségről, ami még az adott mikrokörnyezetben sem bizonyítottan többség.

S hogy mi a sztori üzenete?

Főként az, hogy tanulnod kellene egy kis tényszerűséget a nagyotmondás helyett. És itt meg is állok, nehogy megbántsalak a végén, mert az nem célom.

2022. jan. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!