Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nah mit szóltok, egyes pletyká...

Nah mit szóltok, egyes pletykák szerint Trump Elnök Úr márciusban hazánkba látogat?

Figyelt kérdés

már a jelenlétével is hatalmas kampánysegítség lenne a jobboldal számára, ez lenne ám az igazi overkill a moslékkoalának


[link]



2022. jan. 29. 04:16
 81/123 anonim ***** válasza:
Mért adat, na tessék ott a labda, mutass már valami hivatalos mérést erről, mert egyedül annyi történt hogy azon aggódsz hogy " bzis "... Akkor most mi is a márt adat?
2022. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
50%
2022. jan. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanis az mért adat, hogy mennyi a fiatalok közt a funkcionális analfabéta. De még ezt sem értetted meg és ezzel megerősítetted, hogy ebbe te is beletartozol.
2022. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
54%

Na akkor üdv a csoportban, ugyanis úgy néz ki a szövegértési része ismét nem megy, lehet hogy funkcionális analfabétáknak jönnek ki az adott tesztek szerint de ez még mindig szezon és fazon de kegyetlenül.

Itt ugyanis még mindig szlenghasználat ami van neten és ez független attól, hogy ki hogy teljesít azokon a teszteken. Szlenget használhat az is aki kiválóan átment minden ilyen teszten és az is aki totál 0 szövegértésből....

2022. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:

[link]


Na nézd csak, bár tudom ebbe is bele fogsz kötni, de akkor már komolyan menj valamelyik egyetemre és amgyarázd meg hogy márpedig igazad van :D

2022. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:

"Az Internetszleng egy szleng nyelvváltozat, ami javarészt angol szavakból alakult ki, és az internetes szolgáltatások, főképp fórumok, azonnali üzenetküldő alkalmazások, multiplayer, avagy többjátékos online játékok vagy IRC csatornák felhasználói körében használatos. A szleng tartalmaz rengeteg rövidítést is, amiknek célja, hogy egy hosszabb, de gyakran használt kifejezést, mondatot lerövidítsenek, ezzel megspórolva a billentyűleütéseket. Szleng lévén nincs szabályzott rendszere, szabványa, ennek ellenére felhasználói körében többnyire egységes. A kifejezések közt nagyjából egyenlő arányban oszlanak el a kisbetűs és nagybetűs rövidítések. A gyorsaság miatt a használói gyakran nem használnak írásjeleket, mondatkezdő nagybetűt, a szövegek pedig többnyire nyelvtanilag hibásak, sőt, előfordul, hogy a felhasználó minden szót nagybetűvel kezd. Bár az internetes szleng manapság gyakran előfordul hétköznapi nyelvhasználatban is, a mindennapi szlengtől (pl.:meló, pia stb.) felhasználói csoportja miatt különbözik, mert míg egy internetes fórumozó mindkettőt ismeri, addig az utca embere nem feltétlenül érti meg a netezők körében elterjedt szlengszavakat."


Tessék a léyneget bemásoltam, ez az amit nálad a " bzis " .

2022. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
50%

Ekkora idiótát még nem hordott a hátán a Föld.

Ember! Te azzal álltál elő, hogy a többség így beszél!

Közöltem, hovy ez egy fstság, a te személyes benyomásod, de nem egy számomkal igazt adat. Erre naoik óta újra meg újra uvyanazt a barimságot ismételgeted, hovy de hát a netes fórumok, meg a többség! Leszarom a netes fórumaidat! Levezettem neked érthetően és magyar nyelven, hovy miért üres fszság számok nélkül többségre hivatkozni, mire "megvilágosodtál" és közlöd, hogy de hát te számojat nem is mondtál... Remek b+, örülök, hogy végre feltűnt, pont ez volt a bajom! Hogy számok és mérések nélkül vaktában kijelented, hogy többség.


Uramatyám, elbsztam az életemből ennyi időt egy síkhülyére, aki még most sem érti, mi a gond és ugyanazt a baromságit ismételgeti...

2022. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:

Most jegyezzem emg hogy az oly védett ékes nyelvedben annyit káromkodsz mint egy kocsis?:D


Arról végképp nem tehetek, ha arra nem voltál képes, hogy simán körülnézz picit és saját magad tapasztalt meg hogy arányaiban mennyien használnak...

Egyedül kötöd az ebet a karóhoz ennyit vezetsz le mást nem, de írtam ha annyira számszerűsíteni akarsz, akkor válassz ki itt pár kérdést, számold meg a kommenteket, aztán nézd meg hány kommentben fordul elő valami rövidítés stb, aztán nézz arányokat. Hússzor ismételtem azt is, hogy amik fiatalosabb témakörök ott több lesz bőségesen, de még mindig nem jutottál el eddig :D

2022. jan. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
( Megjegyzem a nagy kultúrlényeskedésed között én nézd meg hányszor idiótáztam vagy használtam hasonló dolgot... nézzük csak akkor mi is a fő gond ha valaki rövidítve " bziskodja " el a nyelvet ahogy te írod, vagy simán trágárul használja. :D
2022. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
50%

Amikor a "vita" partner a

másik stílusán lovagol és nem a témára koncentrál, az az érvtelenség legordítóbb jele.

A káromkodás a magyar nyelv szerves része, ahogy minden nyelvben megtalálható, ráadásul a magyar nyelvben a legváltozatosabb.


Most először idiótáztalak le, miután egyre nagyobb arccal fújtad ugyanazt a hülyeséget, változatlanul nem értve a lényeget.


És alighanem itt a vége a beszélgetésnek.

2022. jan. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!