Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent pontosan az a...

Mit jelent pontosan az a fogalom, hogy valaki "LMBT-személy"?

Figyelt kérdés

#LMBTQ #lmbtq személy
2022. febr. 22. 01:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem hívjuk őket annak, mert a mozgáskorlátozottakat se kriplinek, nyomoréknak, vagy bice bócának..
2022. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem sikerült megválaszolnotok, hogy mi is lenne az az "LMBT-személy", de legalább a szavazók észnél vannak.
2022. febr. 22. 13:15
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

"Nem sikerült megválaszolnotok, hogy mi is lenne az az "LMBT-személy", de legalább a szavazók észnél vannak."


Az osszes kamu profilod esznel van?

Amugy ott Google ocsibogyo, szoval nem tudom miert kell ide irogatni ilyen "kerdeseket".

2022. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
94%

"5, akkor ha én meleg vagyok, miért nem csak M-személy vagyok?"


Neked ilyen jó az életed, hogy mindenbe belekötsz?

2022. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%
Amugy kicsit erdekesek ezek a valasztasi lehetosegek. Minden csak nem az ami az igazi jelentes a szonak, termeszetesen.
2022. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
17 mi az igazi jelentése a szónak?
2022. febr. 22. 14:01
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem láttam a többi vlaszt de íme az enyém:

A lmbt az jelenti leszbikus meleg biszex transz stb. ez egy összefoglaló szó

a szokványostól eltérő szexualitásokra. Ha egy srác lmtq személy akkor vagy meleg bi ... de kettő egyszerre nem lehet. Összefoglaó szó is mert ha pride on összegyül egy csomó meleg leszbi pán stb akkor egyszerűbb lmbtq soknak hívni őket.

2022. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17 - akkor ha majd a zoofilek is csatlakozni akarnak, akkor egy meleg onnantól LMBTQZ-személy lesz? Hiába, hogy sugárba okádik az állatokkal szexelőktől? Ez itt a nagyon nagy kérdés.
2022. febr. 22. 19:50
 19/26 anonim ***** válasza:
91%

"17 - akkor ha majd a zoofilek is csatlakozni akarnak, akkor egy meleg onnantól LMBTQZ-személy lesz? Hiába, hogy sugárba okádik az állatokkal szexelőktől? Ez itt a nagyon nagy kérdés."


Ha most megfogtal, ja megse. Soha nem lesz az benne es ezt te is jol, csak nagyon vicces kedvedbe vagy.

Mintha nem ertened, de elmagyarazom. Olyan mint amikor azt mondjak hogy europai vagy. Ez nem az jelenti egybol hogy angol, spanyol, Francis stb. vagy. Latod igy mukodik, biztos eddig ezt nem tudtad...

2022. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

19: figyelj, gyagya. Már most beemeltétek az aszexuálisokat is, pedig egy aszex rohadtul nem biztos, hogy azonosulni akarna bármelyikőtökkel is. De a meleg se a transszal, vagy a transz a leszbikussal. Hallani ilyen eseteket.

Te nem tudod megjósolni, hogy mi fog még bele kerülni, mert nem te döntesz erről, és ha majd odasorolnak valaki mellé, aki számodra vállalhatatlna, akkor majd járhat a szád, hogy te nem vagy mondjuk LMBTQZ ember, majd a téged is odasorolnak.

Lehet játszani az értetlent, de ezzel vagy azt bizonyítod, hogy fájó szembesülni a tényekkel, vagy azt, hogy hülye vagy, és tényleg nem érted, hogy mi a probléma ezzel.

2022. febr. 22. 20:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!