Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent pontosan az a...

Mit jelent pontosan az a fogalom, hogy valaki "LMBT-személy"?

Figyelt kérdés

#LMBTQ #lmbtq személy
2022. febr. 22. 01:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért asszex és zoofil között van némi külömbség.

Amúgy nem valószinű hogy zoofilek csatlakoznának elvégre elv a pedofilek is akartak de nem fogadták el vagy ilyesmi.

2022. febr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
94%

L:leszbikus M:meleg B:biszex T:Transz Q:queer I:interszex A:aszex +: minden más (pánszex, omni, non-binary...stb)

Azért hívnak téged "LMBT-s embernek", mert az LMBT ember definíciója az, hogy nem cisz-het, vagyis LMBT ember lehet:

-nem heteroszexuális cisznemű (pl te melegként)

-heteroszexuális transznemű (pl Fajt Alex)

-nem heteroszexuális transznemű (pl Jammie Dodger)

2022. febr. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

23: nem heteróba minden más is beletartozik, nem csak a transz meg a többi degenerált baromság, hanem hadd nem mondjam pl mi.

Nem nagyon megy ez az önmeghatározás nektek.

2022. febr. 24. 02:24
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mesélj!

Szerintem ezek az emberek nem degenerált emberek, én is pl biszex vagyok.

Pl egy meleg, leszbikus vagy biszexuális nem hetero. Szerinted azok közül, amiket felsoroltam, mi nem fedi le a kritériát, hogy "nem hetero/nem cisznemű"?(cisz=magát születési nemével megegyező neműnek tekinti)

Nekem megy az önmeghatározás, neked nem megy a gyűlölködés nélküli kérdésfeltevés és tájékozatlan vagy a betűszavak működésével.

2022. febr. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Degenerált már azért se lehetek pl melegként, mert eléggé vegyes felvágott vagyok, van bennem lengyel, magyar, orosz vér is...
2022. febr. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a degeneráltság általában a belterjes nemzeteknél jellemzőbb...
2022. febr. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!