Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsgára készülök,...

Forgalmi vizsgára készülök, de letargikus a helyzetem. Hogy tudnám lekuzdeni, tul jutni a problémákon?

Figyelt kérdés

Fejben minden megy, szabályokat ismerem, autovezetes is jól megy, de órákon mióta vizsga szoba került rosszabbnal rosszabbak a teljesítményeim, pedig nagyon akarom, nagyon igyekszem "jól" csinálni.

Oktató szerint minden jó lenne, fejben, gyakorlatban, csak vmiert mégse csinálom, hiába tudom.

Volt egy oktatovaltasom, az tényleg nagyon betett nekem, sosem magyarázott, csak flegman lenezoen kezelt, de ekkora "traumát" okozhatott vagy hogyan lehet ezen atlendulni?



2021. jún. 16. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Vagy az is lehet, hogy nem másban keresed a hibát, hanem lenyugszol, mert senki nem fog meghalni, ha esetleg első nekifutásra megbuksz - nem is te lennél az első a történelemben, sőt.
2021. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem túl bonyolult, meg kell tanulni vezetni

ha menni fog, a vizsga is menni fog

2021. jún. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Rástresszelsz a vizsgára. Én az esélytelenek nyugalmával mentem el forgalmira, mert bár tudtam, hogy jól vezetek, telibeszélték a fejemet, hogy elsőre keveseknek sikerül. Tehát úgy indultam el, hogy megteszek minden tőlem telhetőt, de ha meghúznak, nem fogok összetörni.

Láss csodát, elsőre meglett:) A két kulcsszó tehát a nyugalom és az önbizalom.

2021. jún. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ha stresszelsz, sokkal nagyobb eséllyel buksz meg. Én is,mint olyan sokan, átestem ezen. Első vizsgán némi túlzással azt sem tudtam hol vagyok. Másodikon úgy mentem oda, hogy lesz.rom mi lesz (úgy volt hogy oktatót váltok utána), és lám, átmentem. Szóval próbálj nem rágörcsölni.
2021. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!