Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon ritkán érzem magam...

Nagyon ritkán érzem magam nyugodtnak. Mindig szorongok, stresszelek, érzem hogy gyorsan ver a szivem. Ha nem csinálok semmit akkor az a baj, ha mindent csinálok pedig az. Vagy túlpörgök, vagy letargikus hangulatba vagyok. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Szinte mindig feszült vagyok, nagyon ritkán nyugszok meg, és akkor sem egész napra, hanem mondjuk pár percre, max egy felorara. Ha egesznap a házba vagyok bűntudatom van, de ha eluralkodik rajtam a felporges, akkor kimozdulni sem tudok, mert úgy megeroltet ez a felporgott állapot, hogy a pulzosom fel megy, utana a vernyomasom lezuhan. Kicsit megszedulok, tele van az agyam érzem hogy zsong. Ha pedig van feladat, akkor meg attól kezd el a szívem erősen kalapalni. Egyszerűen nem találom az egyensúlyt.Nem alszok jól, már 4kor felebredek, hajnalban megyek el edzeni, de az sem fárasztó le. Vannak pánikrohamjaim is.

Nagyon fárasztó már.

Mit tehetnek, és mi bajom lehet?



2021. okt. 12. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Pszichológus tud segíteni.
2021. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez van velem is, 3 éve nem tudtam ellazulni. Folyamatosan feszültnek érzem magam, állandóan ver a szívem és minden apróságon kiborulok/idegeskedek. én is túlpörgök, vagy letargikus vagyok. nekem is tele az agyam, de aztán van állapot amikor meg teljesen kiürül és olyan, mintha nem lennének gondolataim se. Ha valaki tudja mi ez az megoszthatná velünk, mert kezdek ki lenni. Voltam pszichiáternél, de még semmi. Pszichológus ezen nem tud segíteni, engem rögtön pszichiáterhez küldtek ezzel, bár nekem más panaszom is volt.
2021. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!