Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Torockai lesöpör mindenkit a...

Torockai lesöpör mindenkit a youtube kommentekből, akik nem vakon követik?

Figyelt kérdés

Több kommentelő is felhívta a figyelmét, hogy nem megoldást kínál a kissebbség ügyében, hanem tisztán gyűlöletkeltés szándékát érzékelig, ami az "oszd meg és uralkodj" elv egyik eszköze.


Mindezek a kommentek mind eltűntek.

Sőt egyetlen kritikus komment sem maradhat a videói alatt!



2022. ápr. 9. 08:30
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Abban mindenki egyetért hogy meg kell oldani az nem nagy kunszt.

Csakhogy ez csak hangemberség, egy hangember eddig. Úgy fog eltelni 4 év hogy nem fog történni semmi, csak max. a szájak fognak járni->ez pedig nem hogy segít, hanem ront! Növeli az ellentétet, gyűlöletes hangulatot teremt..jó reggelt..

2022. ápr. 11. 18:12
 22/22 anonim ***** válasza:

20

Az ,meg van hogy magaddal vitatkozol jórészt? :)

Légy szíves mond meg, hol ítéltem el 40 millió ukránt?

Van kint ismerős.

Bőven nem élhetetlen ukrajna,(sem románia amennyire tudom) csak oda jutottunk az utóbbi években, hogy időről, időre félelmet éreznek ezen dolgok miatt. Szerinted milyen lehet smst kapni a telefondora,hogy el lesz vágva torkotok?

De szeretnének ott élni tovább ,békében. Jogaikat meghagyva.

Senki sem mondta hogy a 40+ millió ukrán mind ilyen. Én vezetésről beszéltem ,aki a jogokat tiporja, és hagyja a szélsőségeseket igy viselkedni.

Ez miért nem ment át? Főleg hogy kifejezetten zeleszkijt emeltem ki, nem a lakosságot kompletten?

Zelenszkij minden alkamat megragad hogy belénk álljon. Ahelyett hogy azt mondaná,köszönöm!

Ez baromi kontraproduktív már!


"Egy normális ember mindig a háborús bűnöst ítéli el. Erre Orbán folyton tereli a témát, Toroczkai meg mindig talál valamit, hogy szegény Putyint is csak áldozatnak mutassa be."

El van itélve a háború, el van ismerve hogy az oroszok az agresszorok, és ez elfogadhatatlan.

Én egyáltalán nem vagyok amellett, álljunk neki direktbe ,egy gátlástalan diktátort ekézni, akivel még az is lehet hogy szomszédok leszünk, és jelenleg tőlük kapjuk a gázunk, olajunk döntő részét, és mellesleg több tizezer nukleáris robbanófejet birtokol,amivel mostanában szeret keménykedni.

Ésszel kell ezt most.


Amiben egyetértek veled, hogy minden kétely ellenére(bőven derültek ki ordas hazugságok, csúsztatások) hogy nem ez az idő, mikor putyin tetteivel kapcsolatos kételyeinket kifejezzük.

Cigány kérdésben örülök hogy egyetértünk. Szerintem nincs nagyobb problémája az országnak ennél, csak agyon van hallgatva mind két tömb részéről...

2022. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!