Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Torockai lesöpör mindenkit a...

Torockai lesöpör mindenkit a youtube kommentekből, akik nem vakon követik?

Figyelt kérdés

Több kommentelő is felhívta a figyelmét, hogy nem megoldást kínál a kissebbség ügyében, hanem tisztán gyűlöletkeltés szándékát érzékelig, ami az "oszd meg és uralkodj" elv egyik eszköze.


Mindezek a kommentek mind eltűntek.

Sőt egyetlen kritikus komment sem maradhat a videói alatt!



2022. ápr. 9. 08:30
A kérdező szavazást indított:
Lesöpör minden kritikai megnyílvánulást.
Nem konkrétan a töröl, hanem erre feljogosított kezelő.
19 szavazat
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Nem konkrétan Ő töröl..*


De vajon miért törölteti?

2022. ápr. 9. 08:31
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
Most 10 %-ra feltornázza magát a párt és dőzsölnek a pénzből.Békeidőben kb. ennyi,amit tudnak a szélsőséges pártok. Alapvetően Toroczkait is megélhetési politikusnak tartom,aki vígan elél az Orbán rendszer alamizsnáján.
2022. ápr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Netalán szépen még alá is dolgozik?
2022. ápr. 9. 08:38
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem tetszik a rasszizmusa, de amíg kiáll az erőszakos oltás ellen támogatni fogom.
2022. ápr. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, hogy ezt konkrétan nagyon támogatnunk kellene, de azért csak legyünk éberek.. úgy értem tegyük fel a kérdést magunkban..

Mi van ha a fidesz megbízottja, és épp a fidesz kéri fel oltásellenességre, hogy mégjobban megosztódjon a nép? Mert ha megnézzük, ha feltesszük hogy ez volt a cél, akkor ez nagyon sikerült. Ha pedig nem ez volt a cél, akkor pedig valami nem sikerült.

2022. ápr. 9. 09:00
 6/22 A kérdező kommentje:
Mert nem sikerülhetett..?
2022. ápr. 9. 09:04
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem söpör az le. Pont hogy még válaszolt is pár videó alatt a negatív megjegyzésekre. Amúgy meg ő az aki elment vitázni, nyilatkozni még elkenséges csatornákhoz/személyekhez is míg a másik kettő csak előre megírt kérdésekre válaszol.
2022. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Elég szomorú, hogy a magyar parlamentben 2022-ben még mindig van helye egy 5-6%-os fasiszta pártnak.
2022. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos az ellenzék és a Fidesz is fasisztább összességében mostanra a Mihazánknál. Nem véletlenül nevezi a köznyelv kovidfasizmusnak a járványügyi aljaskodásaikat.
2022. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

Toroczkai egy intelligens ember, egy dörzsölt politikus,jól keveri a lapokat és remek abban amiben Orbán Viktor is ,becsatornázni a szavazókat 2-3 egyszerű üzenettel ,üres lózunggal amihez tud kapcsolódni az átlagos gyűlölködő állampolgár . Én nagyon sjanálom, hogy ő (is) rosszra használja a tehetségét . Vannak dolgok,amikben egyetértek , de a laposföld színtű konteókkal ,a kettős mércével (fidesz vs. "balliberálisok") , és a "pusztítsd a szörnyet" LMBTQ plakátokkal én nem tudok egyetérteni, és soha nem is fogok.

Az,hogy elmegy vitázni és összeraktak egy elég bőséges programot (ami helyenként igen szürreális és megmosolyogtató) az abszolút dícséretes, de sajnos Toroczkai is egy megélhetési politikus .Okosabb mint az összes híve együttvéve, ebben hasonlítanak Orbánnal :D

Én nagyon sajnálom, hogy tehetséges emberek itt nálunk így tudnak felszínen maradni a politikában, konteós-fasiszta politikával . Erre van igény,ami elkeserítő. Simán el tudom képzelni,hogy mégtovább erősödnek.

2022. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!