Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez az érzésed neked is?

Ez az érzésed neked is?

Figyelt kérdés
Te is érzed azt, hogy EU kilépés felé táncolunk, vagy csak a média amit olvasok az hiteti el?
2022. máj. 27. 07:08
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

“ Engem rohadtul nem érdekel, mi van otthon, felőlem a stadionok sötétjében is üthetitek, vághatjátok egymást, de, már ott tartunk, hogy cirka 3 milla ember tart politikai fogolyként egy kontinenst. Rohadtul utálnak minket kb mindenhol!”



Ezt mondom, az EU miért ennyire elnéző? A keletsimogató narancskomcsik miért diktaturázzák őket, mikor inkább a saját házuk táján kéne felmosni?

2022. máj. 27. 08:04
 12/25 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező,

Tudom, hogy mennyire viccesen hangzik ez (a nemzetközi laposlfödhivés idején), de az EU egy önkéntes gazdasági társaságnak indult és nem számoltak azzal, hogy belső ellenségük lesz, igy szabályzat sincs erre. Ez a legnagyobb gáz az egésszel. Egyszerűen nem értik, hogy, ha mi önként akartunk csatlakozni, akkor miért nem adjuk a közös értékeiket, megjegyzem a Brexitnél ugyanez volt.

Valószinüleg az lesz hosszú távon, hogy újrairják a szerződéseket és valószinüleg, mi szépen ki fogunk ebből maradni. Egy EU 2.0 lesz, agyarország nélkül.

2022. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

“ Engem rohadtul nem érdekel, mi van otthon,”


Amikor madzagon húztad a csattogogóslepkét, már külföldön voltam.


“ Rohadtul utálnak minket kb mindenhol!”


Max téged, ha ezt tapasztalod. Nekem tizenév alatt semmi negatív nem volt a magyarságom miatt.

Max a buta lajnép nem tudja mi bulgária és mi magyarország.

2022. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

“ Kivágjuk az eut.”


Csak tudnám ki fog akkor kereskedni, vagy két szék közé?

2022. máj. 27. 08:30
 15/25 anonim ***** válasza:
Előtte nem volt kereskedelem?
2022. máj. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

09;05


Volt, csak akkor már teljesen más lenne, a határokon is káosz lenne

2022. máj. 27. 09:23
 17/25 anonim ***** válasza:
31%
Ameddig Orbán Viktor a Miniszterelnök, addig nem félek. Egy hazafi, hithű harcos áll az ország élén aki bármire kész a nemzetéért.
2022. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
34%

10-



"""""""eu pénzek nélkül egy hónapig nem húzná orbán,hiába az irigylésre méltó gazdasága."""""""""



Még mindig vannak olyanok akik azt hiszik az EU pénze tartja el Magyarországot? AZ EU-s pénzek alig 5%-a a Magyar költségvetésnek és meghatározott célokra lehet felhasználni. Ugyanakkor rengeteg pénzt visz ki az EU a nagyválalattok által proftként.

2022. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

11:09


“Ugyanakkor rengeteg pénzt visz ki az EU a nagyválalattok által proftként.“


Az ő pénzük, nem? Te megvetted a szolgáltatást…

2022. máj. 27. 11:12
 20/25 anonim ***** válasza:

“ Te megvetted a szolgáltatást…”


Nem. Te dolgozhatsz nekik éhbérért, csak mert nem ausztriában vagy, hanem 100 km-rel arrébb.

2022. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!