Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik szerint a transzneműek...

Akik szerint a transzneműek mentálisan betegek azok szerint a vallásos emberek is azok, igaz?

Figyelt kérdés
Elvégre mindkét embercsoport egy nem létező dologban hisz.

2022. máj. 27. 15:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
5%
Bocsi, 69-nek ment
2022. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
96%

Csavarjunk egyet a dolgon. Mi van azokkal, akik transzok is és hívők is? Mert van ilyen, nem is egy. A youtube-on követek egy transznőt, aki közben a Bibliából idéz, a templomi látogatásait taglalja, stb. De pl. több nyugati országban vannak felszentelt lelkészek, akik transzok is.


Szerintem nektek leginkább a szélsőségesekkel van bajotok. Mind a vallás, mint a transzlét terén. A magamutogató transz emberek valóban nem segítenek bármilyen ügyet, ahogy a szélsőséges hívők sem...

2022. máj. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
5%
A transznemüek, súlyos elmebetegek. A hívők nagy rèsze, pedig teljesen normális ember.
2022. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
84%
#73 melyik egyetemen szerezte az orvosi diplomáját és a pszichiáteri szakvizsgáját?
2022. jún. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
96%

73 - van elég tapasztalatom hívők terén, magam is az voltam valaha, és évekig éltem katolikus kollégiumban, de jártam evangélikusok közt is, és magam református voltam, ergó rengeteg táborban jártam. Sőt, voltam egyszer baptisták és hitgyülisek közt is (lakótárs cipelt el oda). Nem mondom, hogy egyik egyház a másik felett áll, vagy melyik jobb vagy rosszabb, mindnek megvan valahol egy olyan oldala, ami nem a legjobb. Van, aminek több is. De az emberek által kreált egyházak már csak ilyenek. De visszatérve a fanatikus hívőkre, őszintén, a legtöbbje képmutató. Rengeteg olyan emberrel találkoztam, aki állította, nagy hívő ő, miközben én hitevesztettként is közelebb állok a krisztusi hithez, mint ő.


Aki úgy dönt, hogy megváltoztatja a nemét, az egy nagyon nehéz döntés és nem is egyszerű végigmenni rajta. Ez nem divat. Aki azt hiszi, semmit nem tud a nemváltásról. Én magam pl. nem tervezem ezt, de én is tudom, milyen, mert évekig gondolkodtam rajta, olvastam utána, tájékozódtam. Nekem nem éri meg. De attól még, aki belevág, én azt nagyon bátornak tartom, hogy bevállalja. Mert elég sok dolgot fel kell adnia az életben, ha ebbe belevág. Ha szerencséje van, a családja és a barátai támogatók és mellette maradnak. Ha nem, akkor nagyon egyedül marad.


Amíg nem kerülsz bele ilyen helyzetbe, sosem fogod megérteni az egészet, ezért felesleges bárkit is győzködni az egészről...

2022. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
44%
11# Te már csak tudod! IQ bajnok!
2022. júl. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!