Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, hogy Magyarország megint a gonosz oldalon áll mint Trianon előtt is tette?

Figyelt kérdés

Ez az ország végleg elveszett szerintem. Eddig büszke voltam a magyarságomra, de ma már sajnos kimondottan szégyellem, hogy magyar vagyok. Elég durva, hogy idáig fajult ez az ország, kár érte..:(


Maffiózó galléros bűnözők martaléka lett.


Ti hogyan látjátok ezt?



2022. jún. 7. 03:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
55%

A korabeli sajtó szerint Magyarország az egyik legnépszerűtlenebb ország volt Trianon előtt.

Orbán Viktor csak visszaállítani próbálja ezt az állapotot.

2022. jún. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
35%
Miből gondolod, hogy Trianon előtt a gonosz oldalon álltunk? Most valóban azon állunk, az USA oldalán.
2022. jún. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
63%
12, nem ő gondolja, hanem a történelem...
2022. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
42%
#13 És a történelem miből gondolja?
2022. jún. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
44%

"megint a gonosz oldalon áll"


Uh, már a kérdés is milyen szörnyen primitív...


"ma már sajnos kimondottan szégyellem, hogy magyar vagyok"


Ellenzéki oldalon gyakori jelenség, holott semmi okotok rá, ez csak az alattvalói felfogásotokból eredő megfelelési kényszer, a saját bénaságotok, amit bármikor le lehetne vetkőzni.


#2. "A magyarnál biztosan nem utálatosabb"


Lásd, amit fentebb írtam. De, sokkal-sokkal utálatosabb, Mr. Gyarmat! Össze sem hasonlítható a kettő, Ukrajna kb. Szomáliával játszik egy ligában.


#4. "Az a Magyarország amely a nácikkal szövetkezve népírtásokat követett el, vagy az ukrán amelyik kimaradt ezekből? Én az utóbbira tippelnék.."


Egyrészt szépen elszóltad magad, másrészt az ukrán az qrvàra nem maradt ki ezekből. :D Ők voltak azok, akik amikor a közhangulat megengedte, meg sem vártak holmi munkatáborokba szállítást, egyszerűen polgári öntevékeny csoportok keretében elűzték, de leginkább kiirtották saját zsidó lakosságukat, te és sok szerencsétlen meg abban éltek, hogy a magyarok voltak az igazi nácik. :D Te szerencsétlen proli, te... én vagyok a hülye, hogy megint ostoba, tudatlan tinikkel vitatkozom.

2022. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
56%
figyelj, fel kell fogni ezt a kormányt tanulópénzként. nem állunk még készen a váltásra, ez tisztán látszik, fejben nem vagyunk még ott. de haladunk, lesz még olyan a közeljövőben amikor nem vallja be senki hogy fideszes volt (hány büszke komcsi és náci van magyarországon/az egész világon? na ugye, kb egy se egy-két vérnyuggeren kívül, itt kb mindenki megvetette ezeket az ideológiákat, na ja:) ) és egy nagyon fontos dolog, amit a viklágon mindenhol tudnak: OV bármennyire is szeretné, nem egyenlő Magyarországgal. Na ez az amit nem szabad elfelejteni
2022. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
38%
#16. Mindezt 12 évnyi kétharmad után...kedves ellenzékiek, nem szégyen ám szakember segítségét kérni a traumák feldolgozásához, ha egyedül ennyire nem megy.
2022. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
80%
17, ezt száz évnyi Trianon után egy nemzetnek kellene elintézni
2022. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
32%

"OV bármennyire is szeretné, nem egyenlő Magyarországgal"


Lényegében egyenlő vele. Zsinórban 4 választást nyert hatalmas fölénnyel. Elfelejtetted, mi történt Áprilisban? Nagy ellenzéki Összefogás, aztán elsöprő Fidesz győzelem?


A magyarság nagy része Orbán Viktor mellett van.

2022. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
73%

19,

A google szerint Magyarország lakossága 2020-ban 9,75 millió ember. 2,8 millióan szavaztak rá + 400000 a mi hazánkra -én azokat a képviselőket is hozzá adom-. Tehát 9,75 millió ember szerinted egyenlő 3,2-vel?


A politikai győzelem nem egyenlő az országgal.

2022. jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!