Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, hogy Magyarország megint a gonosz oldalon áll mint Trianon előtt is tette?

Figyelt kérdés

Ez az ország végleg elveszett szerintem. Eddig büszke voltam a magyarságomra, de ma már sajnos kimondottan szégyellem, hogy magyar vagyok. Elég durva, hogy idáig fajult ez az ország, kár érte..:(


Maffiózó galléros bűnözők martaléka lett.


Ti hogyan látjátok ezt?



2022. jún. 7. 03:06
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
16%

#20


A passzív állampolgárok elmentek volna szavazni, ha Orbán Viktor ellenesek lettek volna. Az, hogy hagyták ismét kormányra jutni lényegében egy passzív támogatás volt.


A magyar nép közel 10 millióan simán el tudta volna venni tőle a győzelmet, de nem tette. Szóval nincs ebben az országban olyan nagy Orbán ellenesség.

2022. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
22%
#22. Jaj, ne mondjad már, hát hogyne lenne...csak közben kétharmad is van. 🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡
2022. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
22%
Tehát 10 millió ember (3,2 millió szavazó) egyenlő Orbán Viktorral, még az a 2 milla is, aki az összefogásra szavazott. Értem.
2022. jún. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
42%

Brühü ühü,a kis libbant kiírta a napi magyar gyülölködő kamukérdését.😢


Nekem az a szégyen hogy ilyen hazátlan,szolgalelkü bohócokkal kell együtt élnem egy társadalomban. 🤷

2022. jún. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
44%
Legalább naponta többször is bekommentelheted, hogy "kis libbant", bár rajtad kivül senki sem tudja, hogy mit is jelent ez a kifejezés valójában
2022. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
92%

Én csak addig olvastam hogy szégyellsz magyar lenni.

Úgy gondolom a magyarságot nem az aktuális politika dönti el. Ez szűk látókör.

Ezzel az erővel minden országra van indok miert szégyen ott lenni illetve olyan nemzetinek lenni.

Utálom a fideszt (ezzel gondolom egyértelmű hogy a kommunistákat), de nem szégyellem a magyarságot és magyarságom. Ha politikai döntések határozzák meg szereted-e, sose voltál és sose leszel az.

2022. jún. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
65%
Ha megpróbálok, tényleg minden cinizmusomat kizárni és tényleg a magyar nemzetet nézem, akkor is mi marad? Minden ünnep, minden eseményünk, minden szimbólumunk már pártalapú politizálás alá lett rendelve. A kokárdától kezdve 56-on át, 89-ig. Szine semmiről sem tudsz úgy beszélni, vagy gondolkodni, hogy az ne legyen átpolitizálva és ne legyen benned tüske valamitől. Senki sem született úgy, hogy gyűlöli, vagy szégyenli a saját nemzetét, hazáját, de, ahogy nő az ember, úgy érzi, hogy mennyire káros a saját életére nézve is ez a fajta kettőség. Értem, amit mondasz 26-os, csak az a baj, hogy ez szinte utópia a mai magyar közegben.
2022. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
74%

"Magyarország megint a gonosz oldalon áll mint Trianon előtt is tette"

Hinnye, II. Vilmos aztán tényleg egy ördögi figura, csak rá kell nézni! Még a bajsza sem áll jól... :))

Amúgy a II. világháború alatt - amihez egy vargabetűvel eljutottál az I.-től - mindenhol követtek el háborús bűnöket. Lehet sírni, hogy milyen gonoszak voltunk, de az antant hatalmak sem voltak szentek - sőt. Vagy szerinted a Szovjetunió nem követett el háborús bűnöket? Össze se mérhető a milyennek. De azért szégyelld csak magad...

A galléros bűnözőkkel és a jelenlegi fidesz-maffiával kapcsolatban igazad van.

2022. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
39%
Mit vársz egy maréknyi propagandán hízlalt fajankótól akinek a szavazatát meg lehet venni 5kg krumpliért?
2022. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
37%
#29. Ó, hát persze. A krumpli miatt lett a Fidesz megszavazva, nem is a gyökér ellenzéktől hánytak ám be a népek, ugyan dehogy.
2022. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!