Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mennyivel jobb...

Fideszesek! Mennyivel jobb az, hogy nem közvetlenül hanem közvetetten fizetitek meg a "háború árát"?

Figyelt kérdés

Ugye ez volt a csuti fő kampányszövege, hogy ne az embereknek kelljen megfizetni a háború árát.

Az üzemanyag kb a duplájára, a gáz a háromszorosára-négyszeresére (jé, olcsó orosz energiahordozók) nőtt. Oké itt van a rezsicsökkentés, na de most mennyivel jobb az hogy 3ezer helyett fizetsz ezret, a maradék 2ezret meg az adódból vonja le a kormány? Jó oké most már azt a 2ezret a plusz adókból, amit te majd a drágább kenyérrel fogod megfizetni.

Mivel jobb ez? Vagy ez is olyan hogy amit nem lát/nem tud az ember az nem fáj?



2022. jún. 15. 11:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

#19 Én hol írtam neked olyat, hogy ne szavazz a Fideszre? Én arról írtam, hogy az aki a Fideszre szavaz és magasabb értelmi szinten van, mint az akit egy zsák krumplival meglehet venni, ne kezelje úgy a pártot és Orbánt, mint valami szent tehenet, amit tilos kritizálni. Annó az internet adó kapcsán sikerült jobb belátásra bírni a kormányt. Azóta mi változott? Mintha semmi elvárásotok nem lenne a Fidesszel szemben, csak az hogy ne Gyurcsány legyen, hanem Orbán. És kész. Azon kívül csinálhatnak bármit. Nyugodtan fogjanak rá minden hibát másokra, a szavazóiknak teljesen okés a dolog. Minden ország fejlődött és fejlődik, akik csatlakoztak az EU-hoz. Mi 12 év alatt semmit sem fejlődtünk, vagy legalább is jóval kevésbé, mint kellett volna és így a V4-ek mögött is sereghajtóak vagyunk.

Pont nektek, a szavazóiknak kéne feltenni a kérdést, hogy ezt mégis hogy sikerült 12 év telj hatalommal elérné az EU (Fidesz propaganda szerinti) legélhetőbb országában?

Kritika, kritika, kritika az általuk megválasztott kormány fel. Ez az amit én is és szerintem még sokan hiányolnak azokból a Fideszesekből, akik ahogy írtam több ésszel rendelkeznek, mint azok akiknek egy zsák krumpli elég az X-hez.

2022. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Már többször leírtam itt ha lesz egy jobb jobboldali párt ami tetszik simán rájuk fogok szavazni. Látsz te ilyet? Mert én nem. Erre az ellenzékre meg nem fogok szavazni.
2022. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!