Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki számít homofóbnak? Ki...

Ki számít homofóbnak? Ki számít lmbtq propagandistának?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés hogy ezekről a témákról azért nem lehet értelmesen vitatkozni mert érvek és pontos válaszok helyett valahogy mindenki lusta és csak valami egyszavas cinikus skatujázást írkál be minden kérdés alá. Ez Vica versa igaz.


Szóval előszőr el kellene dönteni ki számít ezeknek. Kire igazak.


És az nem válasz hogy a "libsik" mint ahogyan az sem válasz hogy "a fideszesek".


Az alapján is igazságtalan bárkit besorolni valahova hogy milyen témájú kérdést tett fel. Nem helyes hogy érdemi vita helyett csak dobaljuk egymásra ezeket az elcsépelt panelmondatokat.


Jómagam és még sokan mások (remélem) annak hívei vagyunk hogy a feldolgozatlan megértetlen frusztrációinkat felhozzuk a szellem napvilágára átvilágításra. Ne legyenek tabuk és ne egymás személyéről ítélkezzunk hanem a konkrét kérdésekre témákra válaszoljunk gyűlölködés nélkül. A pár jancsibohóc aki nyilván ezt a kérdést is szét trollkodja nem veszek tudomást. Kérem más se tegye.


Senkit nem pontozok le a véleménye miatt. Csak tegye azt személyeskedés nélkül.

Törjük meg ezt a trendet.


2022. júl. 2. 14:20
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

"Úgy latszik, egyszer elhangzik a szó, és máris csak a szó ismételgetésére vagyok képes agyatlanul... egy értekes vitát hazavágva. Miközben pont a skatulyázással van problémád..."


Azt nem ebben a vitában. Hanem egy szubjektív következtetést vontam le. Ha nem inged ne vedd magadra. Én azt tapasztalom hogy itt gyakorin a homofóbozás sajnos nem egy egyébként értékes hozzá szólás vagy lényegi észrevétel margóján hagyott kis jelző. Hanem maga az egész mondandó ez a szó.


Ha másik kérdésnél találkozunk remélem nem fogsz akadékoskodni semmilyen szó használatan.

2022. júl. 2. 19:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!