Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A hoppon maradó KATÁsoknak...

A hoppon maradó KATÁsoknak lesz lehetőségük visszamenni a munkaerőpiacra?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 23:17
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%
De azért van más szellemi munka is a művészeten kívül...
2022. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Persze, mindenhol van felvétel. Nyugodtan meg lehet próbálni, szerintem egy katas is képes lehet rá. Biztosan menni fog és majd felvesznek alkalmazottnak. Én drukkolok mindenesetre, sok sikert! :)
2022. júl. 17. 23:30
 43/53 anonim ***** válasza:
38%
Már írtam, hogy nem megyek vissza alkalmazottnak ;) Nem értem, miért nyomatod annyira azt a szar alkalmazottit. Bár gondolom, hogy neked nem létezik más ;) Jó nyomorgást továbbra is ;) Mi vállalkozók megoldjuk, hogy továbbra is azok legyünk! :)
2022. júl. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
30%
Illetve nem tudom tényleg, hogy honnan veszed, hogy egy katásnak nincs szakmája. Nekem pl 2 műszaki diplomám van, és ezen a területen is dolgozok a művészeti mellett.
2022. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

43

Nagyon utálom, a hozzád hasonló nagyképű gazdag vállalkozókat.

Most is lehetsz vállalkozó, te nagyon okos, 2 diplomás vállalkozó, nincs megtiltva. Csak többet kell adózni.

De neked nyilván az sem akadály, hiszen már eléggé kitömted a zsebedben az utóbbi 10 évben.

Amúgy javaslom külföldet neked, mert a hozzáhasonlokra itt nincs szükség. Kérlek már holnap menj. Köszönöm szépen.

2022. júl. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:

"Már írtam, hogy nem megyek vissza alkalmazottnak ;) Nem értem, miért nyomatod annyira azt a szar alkalmazottit. Bár gondolom, hogy neked nem létezik más ;) Jó nyomorgást továbbra is ;)"


Jézusom... egyre jobban örülök, h el lett törölve a Kata. Olyan undorító hangnemben órát, h megérdemled, h vége legyen a jóvilágodnak.

2022. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:

"Mi vállalkozók megoldjuk, hogy továbbra is azok legyünk! :)"


Nincsen mit megoldani, most is lehetsz vállalkozó, csak sokat kell fizetni érte🤣🤣🤣🤡🤡🤡🤡

2022. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
30%

Egyáltalán nem tömtem ki a zsebem és gazdag sem vagyok. Egyszerűen csak jól élek és nekem ez elég :) Persze lehetek vállalkozó továbbra is, én is ezt írtam, csak épp az ügyfeleim 80%a kiszáll a kata miatt, ezért erős újratervezés kell.


A kérdező válaszára reagáltam ilyen hangnemben, nem bírom az ilyen megkeseredett hülyéket. De látom ti sem vagytok különbek. 2 műszaki diplomát ti is tudtok csinálni (vagy annyi már nincs bennetek, csak köpködni tudtok?), vállalkozást ti is építhettek (vagy nem vagytok rá képesek, azért ez az acsarkodás?).

2022. júl. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még csak két éve vagyok vállalkozó, előtte alkalmazottként dolgoztam, de gyűlöltem az egészet. Szóval azért a sztereotipizalas megvan, gratulálok :D Na nekem ennyi elég is volt belőletek, további szép nyomorgást alkalmazottként!
2022. júl. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

"szép nyomorgást alkalmazottként"

Egész életemben alkalmazott voltam és sosem nyomorogtam belőle.

(Ja, egyszer 3 hónapig KATA-s is voltam kényszerből, pont azért is hagytam abba, mert a tisztelt vállalkozó úr, akinek dolgoztam, úgy gondolta, nem kell engem kifizetnie.)

2022. júl. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!