Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy Gyurka folyamatos...

Budaházy Gyurka folyamatos rinyálása segíti saját ügyét vagy hátráltatja?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban folyamatosan rinyál negyven percen keresztül, a végén már azt mondja, hogy engedjék már ki, mert csak. Segíti ez az ügyét, vagy hátráltatja?


Az már más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogy milyen nagy magyar ember az olyan, aki elkövet valamit, majd amikor börtönbe kerül, akkor sír, mint egy kislány. Az igaz magyar kemény ember, börtönben is, viseli méltósággal sorsát, amit a magyarok Istene kiszabott rá.


2022. júl. 23. 16:07
A kérdező szavazást indított:
Segíti
Hátráltatja
12 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
2022. júl. 23. 16:08
 2/59 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Mivel politikai fogoly, börtönben kell tartaniuk, még ha nem is követett el semmit.
2022. júl. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Politikai fogoly lenne? Miért is?
2022. júl. 23. 16:15
 4/59 anonim ***** válasza:
2%
Te küzdenél a szabadságért vagy inkább rab lennél még évtizedekig?
2022. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
10%
#3 Mert magyar hazafi, tehát a rendszer ellensége; mert semmi bizonyíték nincs arra, hogy elkövette, amiért elítélték; mert még ha el is követte volna, jog szerint akkor sem szabhattak volna ki rá ennyire súlyos büntetést.
2022. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Ötös, én úgy gondolom, hogy aki saját, akár valós akár vélt igaza miatt más magyarokat terrorizál, bántalmaz, az nem hazafi. Ez az egyik. Nincs rá bizonyíték? Ezt mire alapozod? Arra, hogy ő ezt mondja? Sok terhelő bizonyíték állt a bíróság rendelkezésére. Ezek közé tartozott például két elkövető beismerő vallomása. Ja tudom, most jön az, hogy biztosan erőszakkal csikarták ki a beismerő vallomásaikat, telefonkönyvvel ütötték a fejüket! Aztán ott voltak például a megtalált bombák, a lehallgatott telefonok, az ügyész szerint lényegében a rendőrök orra előtt beszélték meg az egészet. Vagy nem ők voltak? A zsidók meg Soros Gyurka manipulációja az egész? Ez a másik. Végezetül, a terrorcselekmény elkövetése önmagában is életfogytiglant érhet, ehhez képest olcsón megúszta. Ez a harmadik.


Szóval akkor miről beszélsz? Utána is olvastál, vagy csak idefirkáltál valamit, ami úgy jött elsőre?

2022. júl. 23. 16:27
 7/59 anonim ***** válasza:
11%
Koncepciós perben tudjuk, mennyit érnek a tanúvallomások. Az ilyesmit terrorcselekménynek nevezni pedig épeszű embernek eszébe sem jut.
2022. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Jaj, most koncepciós per lett! A kis szélsőjobboldaliaknak minden per koncepciós, ahol a végén nem az jön ki, hogy nekik van igazuk! Igazi lúzerek vagytok, egytől-egyig. Leírjam neked, hogy milyen az igazi magyar hazafi? Én egy liberális ember vagyok, és függetlenül attól, hogy milyen az aktuális kormányzat, szeretem-e vagy sem, végzem a dolgomat, alkotok, leteszek valamit az asztalra, hogy hasznos tagja legyek a társadalomnak. Ha meg ellenvéleményem van, akkor azt törvényes keretek között kifejtem, illetve leadom a szavazatomat a választások során. Na, ilyen egy igazi hazafi! Mit tett Budaházy a nemzetért? Hőbörgött? Az mindenki tud. Alkotott valamit, mint a tudósaink, művészeink? Csinált egy olyan vállalkozást, ami szárnyalt, ezért elősegítette a magyar gazdaság emelkedését? Vagy mit tett ő? Ja, most rinyál. Ez a hazaszeretet? Rinyálni? A hazaszeretet az, hogy teszel a hazáért. Tevékenyen, nem mell döngetve, meg hangosan kimondott frázisokkal, hanem effektíven. Na, mit tett Gyurka a hazáért, lássuk?!
2022. júl. 23. 16:39
 9/59 anonim ***** válasza:
11%
Diktatúrát nem lehet békés úton, választásokon megdönteni, éppen ettől diktatúra. Budaházy György az egyik vezéralakja volt a 2006-os forradalomnak, ezzel annyit tett a hazáért és a magyar szabadságért, amennyit a ma élő emberek közül nagyon kevesen rajta kívül. (Azok a kevesek egyébként a Mi Hazánk Mozgalom tagjai.)
2022. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Na várjunk csak! Hát a Gyurcsány-kormány és utódja, a Bajnai-kormány 2010-ben megbukott, leváltották őket. Akkor még is csak meg lehetett dönteni választások útján. Két mondaton belül ellentmondásba keveredsz.
2022. júl. 23. 16:49
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!