Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy Gyurka folyamatos...

Budaházy Gyurka folyamatos rinyálása segíti saját ügyét vagy hátráltatja?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban folyamatosan rinyál negyven percen keresztül, a végén már azt mondja, hogy engedjék már ki, mert csak. Segíti ez az ügyét, vagy hátráltatja?


Az már más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogy milyen nagy magyar ember az olyan, aki elkövet valamit, majd amikor börtönbe kerül, akkor sír, mint egy kislány. Az igaz magyar kemény ember, börtönben is, viseli méltósággal sorsát, amit a magyarok Istene kiszabott rá.


2022. júl. 23. 16:07
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
78%
Mérnök-informatikus diplomával én biztosan nem villognék, főleg, ha Gábor Dénes. Én tényleg nem mondom - veled ellentétben - semmilyen diplomára, hogy értéktelen, de hát a mérnök informatikus az ugye... Prog-mat, na, az valami! Egyébként nem azért kamu, mert kitakartad.
2022. júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%
Prog-mat, persze :D Legalább olyan szakot kamuznál, amihez nem kell gondolkodni, akkor nem lenne ennyire nyilvánvaló.
2022. júl. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
82%

Nem azt írtam, hogy én prog-matot végeztem, hanem azt, hogy az ér valamit egy Gábor Dénes diplomával szemben. Már ha ez nem kamu, bár elég gyanús. Meg az is, hogy mikor megemlítettem a Gábor Dénest, egy szót sem szóltál róla. Szóval gyanús, hogy ez onnan lehet, ha igazi. Pár éve is voltak még olyan álláshirdetések, hogy mérnök informatikust keresnek, kivév Gábor Dénes diploma. Na, az aztán az igazi kamu intézmény volt, fizettél, és volt diplomád. Nem keverendő össze a költségtérítéses képzéssel, mert ott azt fizeted meg, amit az állami finanszírozás nem vállal, ez tényleg pénzért vett diploma, a másik ilyen az IBS volt, ezerötszáz eurós fél éves tandíjjal.


Na de kamu, nem kamu. Nézd csak. Egy igazi diploma ilyen. Van ám egy címer ott, én még csak nem is tagadom le az egyetemem címerét. Meg ez a felbontás, miért pont 588*768, mivel csináltad, kenyérpirítóval? Meg miért monokróm a fejléc, stb. Meg ha tényleg Gábor Dénes, és csak négyes, hát azért az...


[link]

2022. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
12%
Nem Gábor Dénes, annyit elárulok. Egy korábban munkahelynek elküldött pdf-ből screenshotoltam (nem volt kedvem random trollok kedvéért konvertáló cuccot keresni). Én sem tagadnám le alapesetben, a fenti okokból igyekeztem szinte mindent kitakarni.
2022. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
78%
A magyarázkodás büdös, mert izzadtságszagú.
2022. júl. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
78%
Meg hát ugye ez csak főiskolai diploma...
2022. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
86%

A prolikat általános iskola szakmelós suli mindig is lenézte az értelmiség.

Sosem kerülhetnek pozícióba iskolázatlanságuk okán. Maradnak senkiháziak. Régiesen: alsóbb néprétegek, rövidítve aljanép.

2022. júl. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
0%
#55 Én legalább mutattam saját diplomát, pedig nem lett volna kötelességem.
2022. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
78%
Persze, mutattad. Jól írta az 53-as, erősen gyanús a "diplomád".
2022. júl. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!