Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy Gyurka folyamatos...

Budaházy Gyurka folyamatos rinyálása segíti saját ügyét vagy hátráltatja?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban folyamatosan rinyál negyven percen keresztül, a végén már azt mondja, hogy engedjék már ki, mert csak. Segíti ez az ügyét, vagy hátráltatja?


Az már más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogy milyen nagy magyar ember az olyan, aki elkövet valamit, majd amikor börtönbe kerül, akkor sír, mint egy kislány. Az igaz magyar kemény ember, börtönben is, viseli méltósággal sorsát, amit a magyarok Istene kiszabott rá.


2022. júl. 23. 16:07
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak a fizetés számít. Tudjuk jól hogy egy átlag WC szippantós többet keres mint egy átlag megyeszékhely polgármestere vagy jegyzője, vagy a járásban vagy megyében a kormányhivatal vezetője. Ettől függetlenül A polgármester és a jegyző a kormányhivatal vezetője a TELEPÜLÉS vezetői, a WC szippantós úr szippogathatja a szart naponta többször is jó pénzért...de egy senki marad a pénzével együtt a társadalomban.
2022. júl. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy én egy szippantóst többre becsülök, mint a kérdezőhöz hasonló bölcsészeket. A szippantós legalább hasznos munkát végez.
2022. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

31, Neked semmilyen diplomád nincs. Ha lenne, nem képzelegnél olyanról, hogy bármilyen diplomával csak gyorsétterembe lehet elmenni dolgozni. Igazából nekem egy sincs a diplomás ismerőseim között, aki valaha is gyorsétteremben dolgozott volna, még az egyetem alatt sem. Meg hát ugye megint csak itt vannak az államtitkár szavai:


"A helyettes államtitkár szerint egy magyar diplomás az unióban a legrövidebb időn belül, átlagosan 1,2 hónap alatt tud elhelyezkedni a munkaerőpiacon, és a középszintű végzettséghez képest másfélszer-kétszer többet kereshet."

2022. júl. 23. 17:46
 34/59 anonim ***** válasza:
78%

“Neked semmilyen diplomád nincs.”


Jó, hát azért ez eléggé világos volt az első mondatai után.

2022. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
0%
#33 Na, pont ilyet nem ír egy diplomás, és főleg nem hiszi el a Fidesznek :D Ezek szerint még bölcsész diplomád sincs, különben tudnád, hogy azzal (egy-két szaktól eltekintve) sehol nem lehet elhelyezkedni, ahol nem betanított munkát kell végezni.
2022. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:

Ez európai uniós statisztika, az államtitkár csak a közvetítő. Ezt sem tudtad? Bárhol el lehet helyezkedni, bármilyen munkakörben, ahogy már írtam, korábban is, ez csak az olyan alacsony végzettségűek vágyálma, önnyugtatása, mint amilyen te is vagy. Hogy azt mondod magadban:


"- Oké, ennek van diplomája, míg nekem csak szakmunkás végzettségem van. De biztosan bölcsész, és úgy sem tud elhelyezkedni vele sehol!".


Ábrándozz csak. Ezért vagy te egy lúzer. És maradsz is, amíg világ a világ. Igazából csak szajkózod, hogy "Bölcsész, bölcsész!", közben meg fogalmad sincs, hogy mi a bölcsészettudományos képzés. Csak hallottad valahol, megtetszett, és önnyugtatásnak pont megfelelő, hogy a lúzer lelkedet nyugtatgassad vele.

2022. júl. 23. 18:20
 37/59 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy el tudtál helyezkedni bölcsészként akár gyorskajáldában, akár szalag mellett, de arról ne álmodozz, hogy dupla annyit keresel, mint a 8 általánost végzett Józsi melletted, hiszen sem értelmesebb nem vagy nála, sem a munkád nem ér többet az övénél :D
2022. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
62%
Ez csak egy kisgyerek. Nincs ennek sem diplomája, sem jövedelme. De ha megmutatnám neki, hogy milyen 850 ezer forintos laptopot vettem a héten az “értéktelen bölcsész” diplomámmal szerzett munkabéremből, elsírná magát. :)
2022. júl. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Na, most már finomodott a szöveg, "Lehet, hogy el tudtál helyezkedni bölcsészként". Egyrészt szóval nem írtam, hogy bölcsész vagyok, másrészt igen, el tudtam helyezkedni. És jobban is élek, mint ahogy te valaha is fogsz. Mivel jól írja 38, te még csak egy gyerek vagy, fogadd meg a tanácsomat, ezzel a lúzer mentalitással semmire nem fogod vinni az életben, mindig csak ábrándozni fogsz az olyan életről, mint amilyen az enyém is.
2022. júl. 23. 18:27
 40/59 anonim ***** válasza:
0%

Ahogy azt már bizonyítottad, képtelen vagy önállóan gondolkodni, tehát tipikus bölcsész agyad van :D Ha bölcsész diplomád nincs, akkor semmilyen, mert a többihez gondolkodni is kell.

Igen, minden vágyam egy olyan élet, ahol 8 órát kell állni a hamburgersütő vagy a gyártósor mellett éhbérért, ehelyett szenvedhetek a hűvös lakásban a gép előtt ülve home office-ban :D

2022. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!