Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy Gyurka folyamatos...

Budaházy Gyurka folyamatos rinyálása segíti saját ügyét vagy hátráltatja?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban folyamatosan rinyál negyven percen keresztül, a végén már azt mondja, hogy engedjék már ki, mert csak. Segíti ez az ügyét, vagy hátráltatja?


Az már más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogy milyen nagy magyar ember az olyan, aki elkövet valamit, majd amikor börtönbe kerül, akkor sír, mint egy kislány. Az igaz magyar kemény ember, börtönben is, viseli méltósággal sorsát, amit a magyarok Istene kiszabott rá.


2022. júl. 23. 16:07
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
8%
Ja, hogy te még itt tartasz, hogy a kormány uralkodik felettünk, és nekik nem parancsol senki? De aranyos :DDD Elárulom, hogy a valódi vezetőinket nem mi választjuk. A kormány csak helytartói szerepet tölt be, és akár az orbán-, akár a gyurcsány-maffia alkotja, ugyanazokat a parancsokat kapják a gazdáiktól. A világot a multik és a bankok vezetik, pontosabban az a néhány család, akiknek a tulajdonában ezek vannak. Mivel a média is az övék, ők döntik el, melyik országban kik kerülhetnek kormányra.
2022. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
78%
Budaházy egy terrorista. Börtönben a helye. Egyébként tipikus idióta, aki nem volt benne a loopban, hogy mi történik, nem fizetett tüntető volt, és elhitte, hogy valami tényleg lesz 2006-ban, és azt gondolta, majd büntetlenül játszhat Osamásat
2022. júl. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Na, az ilyet hívják úgy, hogy összeesküvés elmélet, ha úgy tetszik konteó, és ilyeneket patológiás elmebetegek állítanak fel.


Aztán csodálkozol, hogy nem vitted semmire az életben...

2022. júl. 23. 17:05
 14/59 A kérdező kommentje:
Mármint a 11-es.
2022. júl. 23. 17:05
 15/59 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, kérdező, hogy te már a birkalétnek azon a szintjén tartasz, amikor már egyáltalán nem érdekel a valóság, és vakon bégeted, hogy konteó, konteó.
2022. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
2%
A kérdező valószínűleg megvan libbanva,felesleges háttérhatalmakról tematizálni ilyenekkel.
2022. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván meg tudod mondani a politikai véleményem alapján, hogy mire vittem az életben :D Annyit elárulok, hogy aki képes önállóan gondolkodni, az általában többre viszi, mint a magadfajták.
2022. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 A kérdező kommentje:
18, igen, csalhatatlanul megismerem az ilyen lúzereket. Meg egyébként is, aki összeesküvés elméleteket gyárt, az a saját sikertelenségét akarja megmagyarázni ezen a módon. Ez pedig egy társadalomismereti tény. De lássuk, mire vitted az életben, írhatod!
2022. júl. 23. 17:16
 19/59 anonim ***** válasza:
78%
#18 Abban hinni, hogy néhány család irányítja a világot, tényleg önálló gondolkodásra vall, igen. Néhány száz ember irányít milliárdokat, ez tényleg hihető. Most már én is kíváncsi vagyok a társadalmi státuszodra.
2022. júl. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
0%
Semmi közöd hozzá, de annyit elárulok, hogy többet keresek egy hónapban, mint te egy évben. Mondjuk úgy könnyű, hogy én veled ellentétben képes vagyok gondolkodni, ezt elismerem.
2022. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!