Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budaházy Gyurka folyamatos...

Budaházy Gyurka folyamatos rinyálása segíti saját ügyét vagy hátráltatja?

Figyelt kérdés

Ebben a videóban folyamatosan rinyál negyven percen keresztül, a végén már azt mondja, hogy engedjék már ki, mert csak. Segíti ez az ügyét, vagy hátráltatja?


Az már más kérdés, hogy nem teljesen értem, hogy milyen nagy magyar ember az olyan, aki elkövet valamit, majd amikor börtönbe kerül, akkor sír, mint egy kislány. Az igaz magyar kemény ember, börtönben is, viseli méltósággal sorsát, amit a magyarok Istene kiszabott rá.


2022. júl. 23. 16:07
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Hát igen, harmincnyolc. Ezek a hülyegyerekek olyanok, hogy azért, mert ők lúzerek, küszködnek és nem jött be nekik az élet, azt gondolják, hogy mindenki más is lúzer, és nincs ember a világon, akinek bejött volna az élet. Pedig van. Csak az ő kis lelküknek egyszerűbb azt hinni, hogy nincsenek sikeres emberek a világon, úgy könnyebb elviselniük a szar életüket.
2022. júl. 23. 18:33
 42/59 anonim ***** válasza:
62%
Most már csak vergődik szegény. Nem baj, engem szórakoztat. Olvasom a 850 ezer forintos laptopom kijelzőjén.
2022. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz 850 ezer forintos laptop, hogy a két accountod között váltogatni tudj, ezt te is tudod :D
2022. júl. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 A kérdező kommentje:
Most jutott el a "Két accountod van" című "érvelésig". Ha már más nem maradt, akkor jönnek az ilyenek. Ahogy írtam már, tipikus lúzer.
2022. júl. 23. 18:46
 45/59 anonim ***** válasza:
62%
Még ha tényleg több regem is van (nincs), akkor is 850 ezer forintos laptopról írok, a szar bölcsész diplomámmal. Te meg nem. Az asztali gép két millió volt. A telefon 400 ezer, stb. Te, mint sikeres, diplomás szakmunkás, biztosan tudod, hogy miről írok.
2022. júl. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
85%
Hát, akkor már három reg, mert már én is itt kacagok ezen a nagysikerű Budi-házy rajongón. :)
2022. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%
Te a 850 ezer forintos laptopod mögül biztosan tudod, milyen végzettségem van :D Egyébként úgy néz ki, betaláltam, hiszen ha nem a kérdező vagy (45-ös), akkor nem téged tippeltelek bölcsésznek :D
2022. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
78%
Oké, mutasd a végzettséged! Nem fogod, most jönnek majd a kifogások, ahogy azt megszoktuk az ilyenektől.
2022. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
76%
Egy ember az egész világ ellen. :) Összeesküdött ellene a háttérhatalom, csinált egy tucat reget ide a gyakorira, hogy jól leszólják őt.
2022. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
0%

Nem mintha bármilyen bizonyítási kötelezettségem lenne random internetes trollok felé, de nesze: [link]

Tudom, most jön az, hogy kamu, mert ennyi mindent kitakartam rajta. Majd hülye lennék ilyen könnyen beazonosíthatóvá tenni magam, amikor a politikai véleményemet már most üldözik, és csak idő kérdése, hogy engem is üldözzenek érte.

2022. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!