Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, Orbán Viktor...

Fideszesek, Orbán Viktor hányszor tévedhet/hazudhat nektet?

Figyelt kérdés

Most nem a hosszú távú múltra gondolok, bár az is megér egy "misét", hogy lesz valaki a Kommunista Ifjak Szövetségének titkárából a Liberális Internacionálé elnöke, majd az Illiberalizmus meghirdetője, Soros György-támogatta libsiből konzervatív, stb.


Felejtsük mindezt el.


Koncentráljunk csak a legközvetlenebb múltra:


1. Orbán Viktor békemisszióra ment Putyinhoz, a talpnyalója, Bayer rögtön ki is jelentette: csak HÜLYE lehet, aki azt állítja, hogy Oroszország megtámadja Ukrajnát. Rá pár hétre Oroszország megtámadta Ukrajnát.


2. Orbán Viktor állította, hogy háborúnak tavaszra vége lesz - a háború most is tart és durvul.


3. Orbán Viktor kijelentette, hogy az ellenzék eltörölné, ő megvédi a rezsicsökkentést - most ő félig eltörli, az ellenzék szociális alapon védené a rezsicsökkentést.


4. Orbán Viktor kijelentette, hogy bőven elegendő orosz gáz van - kiderült, abszolúte nincs elegendő orosz gáz, még erre a télre sem.


5. Orbán Viktor stabil gazdasági felívelésről ígérgetett - most a saját kormánya recesszióval számol, hatalmas infláció van, gyengül a forint és elmaradtak az EU-s támogatások (amiket még Lengyelország is megkapott).


6. Korábban Orbán Viktor a saját euroszkeptikus politikájának világméret

előretörését vizionálta - most megbukott Trump, Boris Jonhson, de még a korrupt cseh barátja is, az összes V4-tagállam távolodik tőlünk, még a lengyelek is kiegyeztek, egyre egységesebb a Nyugat.


7. Orbán Viktor azt ígérte, nem lesznek megszorítások - most szaporodnak az adónemek, nő a rezsi, visszavonják az árstoppokat, eltörlik a KATÁ-t, emelik az alapkamatot, ingatlanhitel-válság fenyeget, gyengül a forint és elszabadult az infláció, csökken a forint vásárlóereje, nőnek az árak.



Úgy hozzávetőleg mennyi lelepleződő hazugság fér bele nektek? Az világos, hogy Orbán nem az a "látnok", akit felfestettek róla sokan, a legjobb esetben is jóindulatú balfék lehetne, ha a kétségtelenül tudatos hazugságaitól eltekintenénk.



Szóval, hol az a határ a fideszeseknek, ahol már muszáj kimondani: a császár meztelen?



2022. aug. 17. 04:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/145 anonim ***** válasza:
100%

#139

Érdekes, én egy embert nem ismerek, aki elhitte volna, hogy Márki-Zay háborúba viszi a gyerekeket. A Fidesznek stabil 2,8-3 milliós szavazóbázisa volt már 2018-ban is, háborúval való riogatás nélkül. Ez a szavazóbázis ugyanakkora volt 4 évvel később is. Ellenben az Egyesült Ellenzék majdnem 1 millió szavazót vesztett. Mi lehet ennek az oka? Csak nem ők azok, akik bevették, hogy MZP háborúba vinné a gyerekeinket? :)


Vicces, hogy azzal jössz, hogy a fideszesek nem gondolkodnak és nem néznek utása semminek, mikor az itt kialakult vitában pont én voltam az, aki utánanézett dolgoknak, és (nem az M1-en elhangzott!) forrásokra hivatkozva tett kijelentéseket, a vitapartnerem meg képtelen volt bárminek is utánanézni, és elvárta, hogy bemondásra higgyünk neki.


#140

A fideszesek azért pontoznak le, mert nem értenek egyet a mondandóval.

2022. szept. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/145 anonim ***** válasza:
35%

Az a vicces, hogy bekajálod ezt a sok hülyeséget.

Neked lehet bármit mondani, szerinted a fidesz rendszer jó. Aki pedig oda van érte annak kár bármit mondani, mert úgyse fogja belátni. Itt egy példa, mint mondott márki-zay? Használjunk mindenből kevesebbet! Akkor ő egy sz.r alaknak be lett állítva. Most ezt mondja a viktor. Isten áldja őt, imádkoznak érte. Azért érzitek a kontrasztot! Volt langyos pocsolya a csokkal, babaváró hitellel. Szép meg jó, de hol tart a forint? 400 forintnál? A 10 millió, amit osztogatnak, annak nincsen vásárló értéke most. 5-6 éve lehet, hogy volt, sőt egész biztos, mert akkor vettem a lakásomat 6 millióért! Így akkor egy kertes ház sem lehetett horribilis áron. Mi történt akkor, amikor jött a csok? Mindenki orrba szájba nekiállt eladni a lakását.

De a fidesz, a korrupció, a megveszetegetés helyén való. Ezt pedig csakis egy határozottan fideszes mond. Minek mondjak neked bármi ellen példát?

2022. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/145 anonim ***** válasza:
100%

#142

„Az a vicces, hogy bekajálod ezt a sok hülyeséget.”

Miféle hülyeséget konkrétan? Miféle hazugságokat terjesztek? Hol van már az az öt példa?


“Neked lehet bármit mondani, szerinted a fidesz rendszer jó.”

Nem mondom, hogy jó, de úgy gondolom jobb, mint ami a moslék kínált volna.


“Aki pedig oda van érte annak kár bármit mondani, mert úgyse fogja belátni.”

Ha így gondolod, akkor meg minek írtál megint? Állandóan pampogsz, hogy felesleges írni bármit, de aztán ömlengsz pár sor bullshitet, de a LÉNYEGRE soha semmi reakció, amivel szembesítettelek.


“Itt egy példa, mint mondott márki-zay? Használjunk mindenből kevesebbet! Akkor ő egy sz.r alaknak be lett állítva. Most ezt mondja a viktor. Isten áldja őt, imádkoznak érte.”

Jó, és ez ki a faszt érdekel? Mondtam én rá, hogy emiatt szar alak? Mondtam én, hogy Viktort az Isten áldja? Nem. Akkor miért jössz megint ilyen irreleváns hülyedésekkel? Hol érdekel engem, hogy random gyökerek mit mondanak MZP-ről, és hogyan istenítik Viktort? Megint más, akárhol hallott baromságokkal jössz, és azt probálod rám projektálni. :)


“Volt langyos pocsolya a csokkal, babaváró hitellel. Szép meg jó, de hol tart a forint? 400 forintnál?”

A 400 Forintos Euro-n már túl vagyunk, már ezer éve írtam:

Gyurcsány idejében 69ezer forint volt a minimálbér, ami átváltva 261 Euro. Ma 200ezer forint a minimálbér, ami átváltva 500 Euro. Hiába volt erősebb a forint Gyurcsány idejében, kitörölhetted vele. Az forint gyengülésének ellenére ma kétszer annyit keresünk Eurora átváltva.


“A 10 millió, amit osztogatnak, annak nincsen vásárló értéke most.”

10 milliónak nincs vásárlóértéke, aszondja. 🤣 🤣 🤣

Szerintem sokan örülnének, ha hozzájuk vágnának 10 milliót.


“De a fidesz, a korrupció, a megveszetegetés helyén való.”

Egy szóval nem mondtam, hogy helyén való, én azt mondtam, hogy nem csalás. És erre belöktem a kérdést, hogy akkor véleményed szerint mi meríti ki a megvesztegetés fogalmát. Aki a Fidesz családpoltikája miatt jár anyagilag jól, az is meg van vesztegetve?


“Minek mondjak neked bármi ellen példát?”

Mert egy rakás témát félbehagytál, de közben amúgy egy csomó máshonnan halott kijelentéssel felhozol és azokkal szalmabábozol. Mondanál te szívesen példát azokra a kérdésekre, amiket mondtam, csak nem tudsz, ezért helyette máshonnan halott fogyatékos kijelentésekkel jössz, mert csak ezek ellen van vitakészséged.

Meg elkezdtél vádaskodni, hogy hazudok, a statisztikák, amiket hoztam hamisak. Hát akkor tessék szépen megindokolni, hogy hol hazudtam. És melyik statisztika kamu.

Mert ezek nélkül üres kijelentés az egész. Hogy lehet valaki hazugsággal vádolni, ha meg sem tudod indokolni, hogy mi a hazugság?

2022. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/145 anonim ***** válasza:
91%

Egy biztos, valami mocskosul el lett k*rva az MNB-nél meg a PM-ben. A forintból játékpénzt csinaltak, annak az iPhone 14-nek, aminek az ára tavaly óta dollárban nem változott a 13-hoz képest, az induló ára egy év alatt nagyjából 35%-kal lett drágább forintban (van olyan modell, ami 38-cal).


Lehet mutogatni persze a háborúra meg Sorosra, de az ilyen mentegetőzést a Fidesz sem fogadta el soha. Az eredmények magukért beszélnek. A balti államok után Európában legmagasabb infláció és a régióban a legmagasabb árfolyam-gyengülés az euróval és dollárral szemben.


Persze tudom, ez a genderlobbi elleni védekezés eredménye ugye? Meg a nyugat bosszúja azért, mert nálunk az apa férfi. Így van, fidesztálibok?


[link]


[link]

2022. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/145 anonim ***** válasza:
41%

144

nekem muszaj volt megvenni a 14 pro maxot mert mindig a legjobb pacekot kell hozni, de akkor is.



mostmar 50 millio nem er 30 milliot se 2018 ban meg 50et ert gratulalok orban viktor nagyon jo vagy!!!! a sok nyugdijasnak meg adod a nyugdij jaralekot amikor valasztas elott vagy.

2022. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!