Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez az ellenzéki hiszti az...

Mi ez az ellenzéki hiszti az OMSZ elszámoltatása miatt? Sok ember programját tették tönkre, akkor mi ez az értetlenkedés?

Figyelt kérdés

A kormány mert és tudott is felelőst találni és sejthettük nem az Operatív Törzs lesz, aminek még a tagjait sem ismerhetjük..

Questor, Elios ügyben és Gyurcsánnyal is ugyanígy kellett volna eljárni.

Pontosabban ott kellett volna elszámoltatni, nem a meteorológusokat.


Bár nem tudom milyen előrejelzést néztek az Operatív Törzsben, mert 11:30 körül már esőt sem mondott az előrejelzés nem, hogy vihart..



2022. aug. 23. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A legviccesebb/siralmasabb/szánalmasabb, hogy azt nem értitek ti nagyeszűek,hogy mégcsak nem is hibázott az OMSZ. Ők egy valószínűséget számoltak a viharra. Ez a dolguk,és ennyire képesek (nem csak nálunk,a világon mindenhol) . Most azért vesztette el két ember az állását,mert a munkájukat végezték, szerinted ez fair ? Hogy lehet ez _bárki_ szerint normális ,politika ide vagy oda..
2022. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%

..és arról még nem is beszéltünk,hogy a 2006-os tüzijáték után mekkora proli vadbaromnak kell lenni, hogy most azért sírjatok mert egy héttel később nézhetitek végig ahogy 10 perc alatt elégetünk százcsilliárd forintot :D

Ha a megtartják a tüzijátékot, és jön a vihar, abból tragédia lett volna megint nagyeséllyel. Az emberélet kicsit fontosabb, mint a fizetett fideszcsíráknak a vergődése,brühü elmaradt a tüzijáték,brühü..

2022. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezután szerinted melyik tudományos intézet mer majd bármit is mondani te nagyon hülye?


Talán a döntéshozókat kellene kirúgni, nem azokat akik adatok alapján az esélyeket elemzik.

2022. aug. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"A meteorológia SOSEM fog 100% valószínűséggel jelezni egy időjárási eseményt, ez egyszerű szakmai kérdés. Az Operatív Törzs elfogadta, hogy az esőre kb. 80% százalék esély van, ami alapján ők döntöttek a lefújás mellett. Érdekes módon az OMSZ történetében még senkit nem menesztettek korábban, mert a 20% jött be végül."


Én megjósolom, hogy napos időben nem lesz eső 1 perc alatt de ezt 100% biztonsággal.

2022. aug. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
Tudod önmagàban augusztus 20. egy nacionalista ünnep, az a kormàny akar tüzijàtékot, amelyik nyugatellenes, illiberàlis, homofòb cigànygyűlölő, és neonàcikat tàmogat mint a jobbik meg a a mi hazànk. Tehàt a jòérzésű, liberàlis emberek megsem nézik a tüzijàtékot, és erre tesznek egy lapàttal a gazdasàgi problémàk. Amùgy meg ùgy àltaban a meteorològia (ugyan jogàsz vagyok, de van földrajz érettségim tehàt tudom.) egy valőszìnűsìtő tudomàny, tehàt nem 100% amit jòsolnak, koràbban is több ezer ilyen eset volt, csak most a nemzeti ünnep miatt fùjta fel ennyire a kormàny meg a mi hazànk. És nagyon remélem hogy 27.-én iw elmarad, és nem azért mert nem szeretem (szilveszterkor is mindig lövök) hanem mert gyűlölködő szàndékù, és egyàltalàn nem tükrözi az orszàg gazdasàgi és szociàlis problémàit
2022. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az OMSZ VALÓSZÍNŰSÉGben dolgozik. 100% osan csak Isten tudja megmondani, milyen időjárás lesz. Na meg Orbán🤣
2022. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
" MI a különbség Orbàn és Isten között. Isten nem akar Orbàn lenni
2022. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!